• Depresyon
 • Stresle Başa Çıkma
 • Bilinçli Farkındalık/Öz Şefkat
 • Duygusal İlişki Problemleri
 • Öfke Kontrol Problemleri
Psikolog Aylin Yüken MEŞGUL
EĞİTİM BİLGİSİ

2017-2022

Lisans

Koç Üniversitesi

Psikoloji


2015-2021

Lisans

Koç Üniversitesi

Felsefe


Aylin Yüken

Psikolog
 • 1 Yıllık üye
 • 1006 seans
 • 258 danışan
 • 24 yorum
 • 5 puan

36,21$ Görüntülü 45 dk./ Sesli Görüşme 45 dk./ Mesajlaşma 45 dk./ 3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)/ 5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)/ 10 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)

Aylin Yüken, lisans eğitimini Koç Üniversitesi Psikoloji ve Felsefe bölümlerinde tamamlamıştır.

Yüken, Temmuz 2022'de Edirne Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nde stajını tamamlamıştır.

2022 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin danışanları ile online psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; "Çocuk İstismarının Psikolojik Boyutu, İpuçları ve Hukuki Boyutları" UCİM Derneği, Psk. Merve Nur Taman, Handan Yılmaz ve Avukat Fatma Ağırman, "Suça Sürüklenen Çocuklar" Adli Psk. Fatma Durmuş, Türk Psikologlar Derneği Toplumsal Faaliyetler Komisyonu, "Cinsel Mitler ve Cinsel Sağlık" Prof. Dr. Kafiye Eroğlu, "Cinsiyet Rolleri, Normları ve Atanmış Cinsiyet" Alp Kemaloğlu, "Göç ve Travma" Doç. Dr. Ceren Acartürk, Türk Psikologlar Derneği Travma, Afet ve Kriz Birimi, "Cinsel Kimlik Çeşitliliği ve Sağlık" Psikiyatr Ender Cesur, "Flört Şiddeti" Dr. Özge Anıl Üstünel, "İkili İlişkilerde Barış ve Çatışma" Uzm. Psk. Çift ve Aile Terapisti Melis A. Yiğitbaş, "Üçüncü Dalga Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler" (Cemile Ceren Sönmez), "Beyindeki Anormal Elektriksellik" (Göktuğ Akyoldaş), "Anımsama ve Hayal Gücü" (Prof. Sami Gülgöz), "İkidilli Çocuklarda İkinci Dili Bilmenin Etkileri" (Asistan Prof. Alba Tuninetti), "Travma ve Belirsizlik", Zor vakalar ve krize müdahale yöntemleri, Şenel Karaman Liman Psikoloji, "Sorun Çözme Terapisi" Psk. Mehmet Eskin, "Dışavurumcu Sanat Terapisi" Psk. Suzi Amado, "Bilişsel Davranışçı Psikoterapi Perspektifinden Bilinmezlik ve Belirsizlikle Yaşama" Judith Beck, "Çocuk ve Ergenlerle Çalışmak" Psk. Selin Anahar, Korto Psikoloji, "Çiftlerle Çalışmak" Psk. Birce Bingöl, Korto Psikoloji, "Belirsizliklerin Anlatılmasında Etkin Görsellerin Rolü" Prof. Ayşecan Boduroğlu, "Yeme Bozuklukları Temel Eğitimi" Psk. Feyza Bayraktar, "Psikanaliz ve Semptom" Psikanalist/Psikiyatrist Özgür Öğütcen, "Engellerin Benliğimizdeki Yeri: Engeller Eğitimde Ayrıma Neden Olmalı mı?" Psk. Hale Bacakoğlu, "Hatırlamak ya da Hatırlamamak" Prof. Sami Gülgöz, "İnsanın Gelişim Yolculuğu" Prof. Ayşe Bilge Selçuk, "Varoluşsal Psikoloji" Prof. Dr. Doğan Kökdemir ve "İşim ve Ben" Prof. Zeynep Aycan seminerlerine katılmıştır.

Şu an Psk. Fundem Ece Kaykaç'tan Oyun Terapisi, Dilara Kızlçay'dan Stres Yönetimi ve Melek Özen'den Fit Nefes Koçluğu eğitimlerini online olarak almaktadır.

Depresyon, Stresle Başa Çıkma, Bilinçli Farkındalık/Öz Şefkat, Duygusal İlişki Problemleri, Öfke Kontrol Problemleri ve İletişim Problemleri alanlarında yetkinliği bulunmaktadır.

Terapiler süresince amacı değişim yolculuğunuzda size yol arkadaşlığı yapmak, sizi duygu/düşüncelerinizi tarafsız ve yargılamadan anlamaya çalışmak, bu yolculukta sizi desteklemek, yüreklendirmek ve hayat kalitenizi arttırmak olan Aylin Yüken, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Depresyon

Stresle Başa Çıkma

Bilinçli Farkındalık/Öz Şefkat

Duygusal İlişki Problemleri

Öfke Kontrol Problemleri

İletişim Problemleri

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

36,21 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

36,21 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

36,21 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

103,19 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)

159,31 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)

289,68 USD

10 Adet Seans Paketi

Aylin Yüken Danışan Yorumları

büşra

29 Kasım 2023 Çarşamba 15:28

Aylin hanım ile ilk seansımızı gerçekleştirdik. Kendisinin tavırları, bakış açısı ve yorumları çok kıymetliydi. Kendimi ilk defa uzun zaman sonra anlaşılabilir hissettim. Kendisi ile seanslarıma devam edeceğim çünkü onunla konuşmak bana kendimi gerçekten güvende hissettirdi. Çok teşekkür ederim Aylin Hanım gerçekten..


rabia

10 Ekim 2023 Salı 00:48

ilgisi için teşekkür ederim


Ezgi

13 Haziran 2023 Salı 04:52

Aylin hanımla konuşurken kendimi çok rahat hissediyorum ve içimden geldigi gibi anlatıyorum konuşuyoruz, her konuştuğumda kendimde yeni bir şey farkediyorum. Konuştuğumuz her seansta yolumu bulmami sağlıyor


Melike sinem

1 Haziran 2023 Perşembe 14:29

Aylin Hanım en kötü hissettiğim anda, herkese hemen ulaşamayacağım zaman da yanımda oldu. Tüm samimiyetiyle dinledi bu benim için çok kıymetli. Kendisiyle görüşmek bana gerçekten çok iyi geliyor ve umarım zamanda daha da iyi olacağım.


yasemin ünsal

29 Ocak 2023 Pazar 19:56

Bugün beşinci seansımdayım,İlk gün terapide ağlamadan duramamıştım ve içimde büyük bir öfkede vardı . Terapiler sayesinde artık daha iyiyim. Ve daha da iyi olacağım. Teşekkürler Aylin Hanım...


Burcu

15 Ocak 2023 Pazar 20:04

aslinda rasgele reviews u bile okumadan sectigim bir kisi idi, ve beklemedigim bir sekilde olumlu gecti gorusmem. oldukca sevecen, arkadasca yaklasan, sizi anlayan ve bnu da size sonuna dek gosterebilen bir danisman. hemen akabinde 10 lu paketimi de aldim.. tek sorunum 22.1 sonrasi randevu alamiyor olusum. bunun da sistemsel bir sorun oldugunu umut ediyorum.


Akif

15 Ocak 2023 Pazar 10:09

Teşekkür ediyorum


Eda

10 Ocak 2023 Salı 04:03

ilk seansimdi, mesajlasmayi tercih ettim ve kesinlikle görüntülü seanslara devam edicegim


Bayram

22 Aralık 2022 Perşembe 09:11

Gayet güzeldi daha mantıklı düşünmeme ve hareket etmeme yardımcı oldu kendisi teşekkür ederim.


Ryuzaki

15 Aralık 2022 Perşembe 03:38

Aylin hanım kesinlikle bir arkadaşdan öte


Mert

30 Kasım 2022 Çarşamba 15:16

Aylin hanımla ilk seansımdı ama gerçekten çok iyi geldi ruhum hafledi gerçekçi yaklaşımıyla birlikte ne istediğimi tekrardan hatırladım kesinlikle sonuç ve çözüm odaklı kendisi iyiki bu seansı almışım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


Emrah

29 Kasım 2022 Salı 20:53

Hocam cok iyi ve anlayişlı mukemmel


Hasan Can

21 Kasım 2022 Pazartesi 04:19

Teşekkürler :)


Necmettin

16 Kasım 2022 Çarşamba 04:41

Çok iyi geldi


Nasuh

12 Kasım 2022 Cumartesi 17:46

teşekkür ederim kendisi değerli bir insan sağolsun yönlendirmeleri ile daha kaliteli bir hayat yaşayabileceğimi düşünüyorum


Arzu

11 Kasım 2022 Cuma 14:58

Cok güzel gecti, ve cok ümitliyim. :)


Can

8 Kasım 2022 Salı 03:18

Yorumlanmak için anlatıyorsunuz Aylin hocamıza sonradan siz onun için yorum yapıyorsunuz ki değerleri bilinsin diye ☺️😉Teşekkürler hocam


Can

8 Kasım 2022 Salı 03:15

Kararsızlığın kararlara bağlandığı bir görüşme idi .


Can

8 Kasım 2022 Salı 03:12

İletişim en büyük samimiyet getirir. Samimiyetinizden dolaya teşekkür ederim 🙏🙏


Can

5 Kasım 2022 Cumartesi 04:03

Size sizi anlandıran , değerlendirmeleriyle sizi değerli kılan değerli bir hocamız diyebilirim 🙏🤍🤍


tuana

28 Ekim 2022 Cuma 13:51

kendinizden bir parça, iyileşeceğim… şimdiden teşekkürler Aylin hanım


Evren

22 Ekim 2022 Cumartesi 12:55

Daha önce de bir kaç farklı terapistten online terapiler almıştım. Aylin Hanım konusuna son derece hakim ve iletişimi çok güçlü. Güven duygusu oluşturdu. Kendisine çok teşekkür ederim.


A

21 Eylül 2022 Çarşamba 20:12

harika


tuğçe

30 Ağustos 2022 Salı 10:47

Kendimi çok hafiflemiş hissediyorum. Anlayışlı ve güleryüzlü bir psikolog. Herkese öneririm.


 
 
Psikolog Aylin Yüken • Meşgul

Aylin Yüken

Psikolog 1 Yıllık üye

Depresyon
Stresle Başa Çıkma
Bilinçli Farkındalık/Öz Şefkat
Duygusal İlişki Problemleri
Öfke Kontrol Problemleri
 • 1006 seans
 • 258 danışan
 • 24 yorum
 • 5 puan
45 dk.
36,21 $

Aylin Yüken, lisans eğitimini Koç Üniversitesi Psikoloji ve Felsefe bölümlerinde tamamlamıştır.

Yüken, Temmuz 2022'de Edirne Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nde stajını tamamlamıştır.

2022 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin danışanları ile online psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; "Çocuk İstismarının Psikolojik Boyutu, İpuçları ve Hukuki Boyutları" UCİM Derneği, Psk. Merve Nur Taman, Handan Yılmaz ve Avukat Fatma Ağırman, "Suça Sürüklenen Çocuklar" Adli Psk. Fatma Durmuş, Türk Psikologlar Derneği Toplumsal Faaliyetler Komisyonu, "Cinsel Mitler ve Cinsel Sağlık" Prof. Dr. Kafiye Eroğlu, "Cinsiyet Rolleri, Normları ve Atanmış Cinsiyet" Alp Kemaloğlu, "Göç ve Travma" Doç. Dr. Ceren Acartürk, Türk Psikologlar Derneği Travma, Afet ve Kriz Birimi, "Cinsel Kimlik Çeşitliliği ve Sağlık" Psikiyatr Ender Cesur, "Flört Şiddeti" Dr. Özge Anıl Üstünel, "İkili İlişkilerde Barış ve Çatışma" Uzm. Psk. Çift ve Aile Terapisti Melis A. Yiğitbaş, "Üçüncü Dalga Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler" (Cemile Ceren Sönmez), "Beyindeki Anormal Elektriksellik" (Göktuğ Akyoldaş), "Anımsama ve Hayal Gücü" (Prof. Sami Gülgöz), "İkidilli Çocuklarda İkinci Dili Bilmenin Etkileri" (Asistan Prof. Alba Tuninetti), "Travma ve Belirsizlik", Zor vakalar ve krize müdahale yöntemleri, Şenel Karaman Liman Psikoloji, "Sorun Çözme Terapisi" Psk. Mehmet Eskin, "Dışavurumcu Sanat Terapisi" Psk. Suzi Amado, "Bilişsel Davranışçı Psikoterapi Perspektifinden Bilinmezlik ve Belirsizlikle Yaşama" Judith Beck, "Çocuk ve Ergenlerle Çalışmak" Psk. Selin Anahar, Korto Psikoloji, "Çiftlerle Çalışmak" Psk. Birce Bingöl, Korto Psikoloji, "Belirsizliklerin Anlatılmasında Etkin Görsellerin Rolü" Prof. Ayşecan Boduroğlu, "Yeme Bozuklukları Temel Eğitimi" Psk. Feyza Bayraktar, "Psikanaliz ve Semptom" Psikanalist/Psikiyatrist Özgür Öğütcen, "Engellerin Benliğimizdeki Yeri: Engeller Eğitimde Ayrıma Neden Olmalı mı?" Psk. Hale Bacakoğlu, "Hatırlamak ya da Hatırlamamak" Prof. Sami Gülgöz, "İnsanın Gelişim Yolculuğu" Prof. Ayşe Bilge Selçuk, "Varoluşsal Psikoloji" Prof. Dr. Doğan Kökdemir ve "İşim ve Ben" Prof. Zeynep Aycan seminerlerine katılmıştır.

Şu an Psk. Fundem Ece Kaykaç'tan Oyun Terapisi, Dilara Kızlçay'dan Stres Yönetimi ve Melek Özen'den Fit Nefes Koçluğu eğitimlerini online olarak almaktadır.

Depresyon, Stresle Başa Çıkma, Bilinçli Farkındalık/Öz Şefkat, Duygusal İlişki Problemleri, Öfke Kontrol Problemleri ve İletişim Problemleri alanlarında yetkinliği bulunmaktadır.

Terapiler süresince amacı değişim yolculuğunuzda size yol arkadaşlığı yapmak, sizi duygu/düşüncelerinizi tarafsız ve yargılamadan anlamaya çalışmak, bu yolculukta sizi desteklemek, yüreklendirmek ve hayat kalitenizi arttırmak olan Aylin Yüken, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

2017-2022

Lisans

Koç Üniversitesi

Psikoloji


2015-2021

Lisans

Koç Üniversitesi

Felsefe


Depresyon

Stresle Başa Çıkma

Bilinçli Farkındalık/Öz Şefkat

Duygusal İlişki Problemleri

Öfke Kontrol Problemleri

İletişim Problemleri

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

36,21 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

36,21 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

36,21 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

103,19 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)

159,31 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)

289,68 USD

10 Adet Seans Paketi

Aylin Yüken Danışan Yorumları

büşra

29 Kasım 2023 Çarşamba 15:28

Aylin hanım ile ilk seansımızı gerçekleştirdik. Kendisinin tavırları, bakış açısı ve yorumları çok kıymetliydi. Kendimi ilk defa uzun zaman sonra anlaşılabilir hissettim. Kendisi ile seanslarıma devam edeceğim çünkü onunla konuşmak bana kendimi gerçekten güvende hissettirdi. Çok teşekkür ederim Aylin Hanım gerçekten..


rabia

10 Ekim 2023 Salı 00:48

ilgisi için teşekkür ederim


Ezgi

13 Haziran 2023 Salı 04:52

Aylin hanımla konuşurken kendimi çok rahat hissediyorum ve içimden geldigi gibi anlatıyorum konuşuyoruz, her konuştuğumda kendimde yeni bir şey farkediyorum. Konuştuğumuz her seansta yolumu bulmami sağlıyor


Melike sinem

1 Haziran 2023 Perşembe 14:29

Aylin Hanım en kötü hissettiğim anda, herkese hemen ulaşamayacağım zaman da yanımda oldu. Tüm samimiyetiyle dinledi bu benim için çok kıymetli. Kendisiyle görüşmek bana gerçekten çok iyi geliyor ve umarım zamanda daha da iyi olacağım.


yasemin ünsal

29 Ocak 2023 Pazar 19:56

Bugün beşinci seansımdayım,İlk gün terapide ağlamadan duramamıştım ve içimde büyük bir öfkede vardı . Terapiler sayesinde artık daha iyiyim. Ve daha da iyi olacağım. Teşekkürler Aylin Hanım...


Burcu

15 Ocak 2023 Pazar 20:04

aslinda rasgele reviews u bile okumadan sectigim bir kisi idi, ve beklemedigim bir sekilde olumlu gecti gorusmem. oldukca sevecen, arkadasca yaklasan, sizi anlayan ve bnu da size sonuna dek gosterebilen bir danisman. hemen akabinde 10 lu paketimi de aldim.. tek sorunum 22.1 sonrasi randevu alamiyor olusum. bunun da sistemsel bir sorun oldugunu umut ediyorum.


Akif

15 Ocak 2023 Pazar 10:09

Teşekkür ediyorum


Eda

10 Ocak 2023 Salı 04:03

ilk seansimdi, mesajlasmayi tercih ettim ve kesinlikle görüntülü seanslara devam edicegim


Bayram

22 Aralık 2022 Perşembe 09:11

Gayet güzeldi daha mantıklı düşünmeme ve hareket etmeme yardımcı oldu kendisi teşekkür ederim.


Ryuzaki

15 Aralık 2022 Perşembe 03:38

Aylin hanım kesinlikle bir arkadaşdan öte


Mert

30 Kasım 2022 Çarşamba 15:16

Aylin hanımla ilk seansımdı ama gerçekten çok iyi geldi ruhum hafledi gerçekçi yaklaşımıyla birlikte ne istediğimi tekrardan hatırladım kesinlikle sonuç ve çözüm odaklı kendisi iyiki bu seansı almışım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


Emrah

29 Kasım 2022 Salı 20:53

Hocam cok iyi ve anlayişlı mukemmel


Hasan Can

21 Kasım 2022 Pazartesi 04:19

Teşekkürler :)


Necmettin

16 Kasım 2022 Çarşamba 04:41

Çok iyi geldi


Nasuh

12 Kasım 2022 Cumartesi 17:46

teşekkür ederim kendisi değerli bir insan sağolsun yönlendirmeleri ile daha kaliteli bir hayat yaşayabileceğimi düşünüyorum


Arzu

11 Kasım 2022 Cuma 14:58

Cok güzel gecti, ve cok ümitliyim. :)


Can

8 Kasım 2022 Salı 03:18

Yorumlanmak için anlatıyorsunuz Aylin hocamıza sonradan siz onun için yorum yapıyorsunuz ki değerleri bilinsin diye ☺️😉Teşekkürler hocam


Can

8 Kasım 2022 Salı 03:15

Kararsızlığın kararlara bağlandığı bir görüşme idi .


Can

8 Kasım 2022 Salı 03:12

İletişim en büyük samimiyet getirir. Samimiyetinizden dolaya teşekkür ederim 🙏🙏


Can

5 Kasım 2022 Cumartesi 04:03

Size sizi anlandıran , değerlendirmeleriyle sizi değerli kılan değerli bir hocamız diyebilirim 🙏🤍🤍


tuana

28 Ekim 2022 Cuma 13:51

kendinizden bir parça, iyileşeceğim… şimdiden teşekkürler Aylin hanım


Evren

22 Ekim 2022 Cumartesi 12:55

Daha önce de bir kaç farklı terapistten online terapiler almıştım. Aylin Hanım konusuna son derece hakim ve iletişimi çok güçlü. Güven duygusu oluşturdu. Kendisine çok teşekkür ederim.


A

21 Eylül 2022 Çarşamba 20:12

harika


tuğçe

30 Ağustos 2022 Salı 10:47

Kendimi çok hafiflemiş hissediyorum. Anlayışlı ve güleryüzlü bir psikolog. Herkese öneririm.


Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?