Begüm Aydoğan, Psikolog / Aile Danışmanı

Begüm Aydoğan

Psikolog / Aile Danışmanı

RANDEVU AL

Seans

151

Danışan

109

Derece

5,0
Merhaba, ben Psikolog ve Aile Danışmanı Begüm Aydoğan.

2017 yılında ODTÜ Psikoloji Bölümünde lisans, 2020 yılında ise Ankara Üniversitesi Aile Danışmanlığı Bölümünde yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 2021 yılı güz döneminde ise Yıldız Teknik Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünde yüksek lisans yapmaya başladım. Lisans ve yüksek lisans eğitimim boyunca çeşitli kurumlarda stajlar yaptım; derslerim kapsamında birçok bilimsel araştırma önerisi hazırladım, bilimsel araştırma projelerinde yer aldım.

Lisans eğitimim sırasında ilk stajımı 2015 yılında özel bir anaokulunda gerçekleştirdim. 2016 yılında ise özel bir psikolojik danışmanlık ve aile danışmanlığı merkezinde staj yaptım. 2016-2017 yıllarında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Çocuk Gelişim Laboratuvarında yürütülen bir TÜBİTAK projesinde lisans düzeyinde araştırma asistanı olarak yer aldım. 2017 yılında Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ahmet Andiçen Semt Polikliniği Psikiyatri Kliniği Yataklı Servisi ile Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezinde staj yaptım. Yüksek lisans eğitimim sırasında süpervizyon kapsamında Prof. Dr. Veli Duyan süpervizörlüğünde çift/aile danışmanlığı görüşmeleri gerçekleştirdim.

Lisans ve yüksek lisans eğitimlerime ek olarak; McMaster Aile Terapisi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Yas Danışmanlığı, Kriz ve Travma Danışmanlığı, Çocuk ve Ergenler için Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimleri aldım.

Eğitim hayatım süresince ve sonrasında çeşitli kâr amacı gütmeyen organizasyonlarda gönüllü görevler üstlenerek toplumsal cinsiyet eşitliğini destekleyici ve topluma faydalı projelerin içinde yer aldım.

Evimdeki Psikolog platformunda online olarak çift/aile danışmanlığı ve bireysel danışmanlık görüşmeleri gerçekleştireceğim.

Görüşmek dileğiyle.

UZMANLIK ALANLARI

 • Aile ve Çift Terapisi
 • Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
 • Yas Danışmanlığı
 • Kriz ve Travma Danışmanlığı
 • İletişim Problemleri
 • Uyum Problemleri

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2012-2017 / Lisans / Türkiye/Ankara/Orta Doğu Teknik Üniversitesi / Psikoloji
 • 2019-2020 / Yüksek Lisans / Türkiye/Ankara/Ankara Üniversitesi / Aile Danışmanlığı
 • 2021-(Devam) / Yüksek Lisans / Türkiye/İstanbul/Yıldız Teknik Üniversitesi / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

SERTİFİKALAR

 • 2020 Apamer Aktüel Psikolojik Araştırmalar Merkezi - Çocuk ve Ergenler için Bilişsel Davranışçı Terapi- Dr. Nevin Dölek
 • 2020 Başkent Psikoloji Atölyesi - Yas Danışmanlığı- Dr. Nevin Dölek
 • 2020 Klinik Terapi Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri - McMaster Aile Terapisi- Prof. Dr. Veli Duyan
 • 2020 Başkent Psikoloji Atölyesi - Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi- Dr. Nevin Dölek

Begüm Aydoğan

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

189,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

189,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

189,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

Çok çok iyi geçti gerçekten faydalı olacağını düşündüğüm bir görüşmeydi

İyi geçti çok iyi ilgilendi danışmanım teşekkürler ama tam istediğim tarz bir çözüm bulamadım tekrar seansa devam edersem bulabilirim herhalde

Gayet verimli bir görüşmeydi. Teşekkür ediyorum

Zor bir dönemden geçiyorum. Kıymetli doktorumla iyi ki karşılaştım. İyi ki var ve iyi ki burada..

Doktor Begğm Hanım'a minnettarım. Ona danışmak ve onunla konuşmak bana gerçekten çok yardım ediyor. Sağolsun, çok çok sağolsun.. Sadece 45 dk biraz az, 60 dklık bir opsiyon daha olsa keşke..

45 dakikalık seans biraz kısa geliyor ilk başta ancak zamanla daha etkin kullanabileceğime inanıyorum. Begüm Hanım bana daha ilk günden çok yardımcı olmaya başladı ve bazı meselelerde farkındalık oluşturmamda destek oldu. Müthiş bir dinleyici ve kendisinden psikoloji dinamikleri ile ilgili çok şey öğrenebileceğime inanıyorum. İkinci seansıma kendisiyle devam etmek istiyorum.

Son derece sıcak, ve anlamaya yönelikti. Kendisi çözüm önerileri sunarak sorunlarla nasıl baş etmem gerektiği konusunda yol gösterici oldu. Kendisine teşekkür ederim

gerilirim sıkılırım sandım ama asla öyle olmadı . Çözüm odaklı biri olduğuna inanıyorum. Herşey daha güzel olacak bence teşekkür ederim

Gayet iyi

Cok iyi

Terapiye inanmayan bi insan iken bende büyük bi parıltı yüreğimde ise koca bir umut yeşermesine sebep oldu. Teşekkürler hem Begüm Hanım’a hemde vesile olanlara.

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?