Cansın Coşkunyürek, Psikolog

Cansın Coşkunyürek
Psikolog

Seans

42

Danışan

23

Derece

4,8
Merhabalar,

Lisans eğitimimi İstanbul Bilgi Üniversitesi, Psikoloji Bölümünde tamamladım. Haziran 2020’de onur öğrencisi olarak mezun oldum. Aynı zamanda Halkla İlişkiler ve İletişim Yönetimi ile çift anadal yaptım. Şu anda klinik psikoloji yüksek lisans hazırlık sürecinde olmakla beraber aynı zamanda yoga eğitmenliği yapmaktayım.

Uluslararası onaylı ‘’Yoga Alliance’’ temel yoga uzmanlık eğitimi almamın ardından başlamış olduğum Mindfulness temelli Advayta Yoga Uzmanlık Programı eğitimim devam etmektedir. Bununla beraber 2021 Mayıs ayında Bilişsel Davranışçı Terapi eğimimi tamamlamış olacağım.

Son dönemlerde duymuş olabileceğiniz, travma tedavilerinde kullanılan mindfulness yaklaşımı ile çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Ben de bunu benimseyen bir psikolog olarak; zihin, ruh ve bedene bütüncül bir psikoloji bakış açısı ile yaklaşıyor, travma ve beden-zihin ilişkisi üzerine uzmanlaşmayı hedefliyor ve bu alanda eğitimlerime devam ediyorum.

Akademik öğrenimim boyunca özellikle çocuk, öğrenme ve gelişim psikolojisi üzerine odaklandım. Ayrıca son yılımda almış olduğum; kriz yönetimi, klinik psikoloji ve psikanaliz dersleri ile terapötik ilişki geliştirme konusunda deneyim kazandım. Fransız Lape Hastanesi Psikiyatri Kliniği, Yetişkin ve Geriatri Servisinde staj yaptım.


Tüm bu mesleki süreçlerin yanı sıra aktif olarak birçok sosyal sorumluluk projesinde yer aldım. OnkoDay, Anne Meclisi Derneği ve Derviş Baba Kahvehanesi ile gönüllü etkinlikler organize ettim. Bu projeler sayesinde; zihinsel engelli bireyler, kanser hastaları, huzurevinde yaşayan yaşlılar, trans bireyler, şiddet mağdurları, mülteciler ve hapishanede yaşayan 0-6 yaş arası çocuklara destek verici çalışmalarda bulundum. Ayrıca başkanlığını yapmış olduğum öğrenci kulübüm ile liderlik gelişimi, iletişim ve kriz yönetimi üzerine farklı projelerde yer aldım.

Yeni dâhil olduğum ‘’Evimdeki Psikolog’’ ekibi ile sizlerin değişim ve farkındalık yolculuğunda beraber ilerlemekten mutluluk duyacağım.

Hepinize sevgi, şefkat ve ışık dolu günler dilerim.

Psk. Cansın Coşkunyürek

UZMANLIK ALANLARI

 • Mindfulness
 • Meditasyon
 • Nefes ve Yoga Teknikleri
 • Stres ve Kaygı Yönetimi
 • İletişim Problemleri
 • Kriz Yönetimi
 • Liderlik Gelişimi
 • Öfke Kontrolü
 • Öz Güven Eksikliği

EĞİTİM BİLGİSİ

 • Eylül 2015- Haziran 2020 / Lisans / İstanbul / İstanbul Bilgi Üniversitesi (Tam Burslu) / Psikoloji
 • Şubat 2018- Şubat 2021 / Lisans (Çift Anadal) / İstanbul /İstanbul Bilgi Üniversitesi / Halkla İlişkiler ve İletişim Yönetimi

SERTİFİKALAR

 • Kasım 2019-Mayıs 2020 İstanbul / Fitflow Yoga - Yoga Alliance- TT RYS 200 Temel Yoga Eğitmenlik Eğitimi
 • Ağustos 2020 İstanbul / Somatik Deneyimleme - Somatik Deneyimleme Workshop Öz-Regülasyon ve Salınım Atölye Çalışması
 • Mayıs 2020- ... İstanbul / Advayta Yoga School - Advayta Yoga TT 200-Hour Mindfulness Temelli Yin Yoga Eğitmenlik Eğitimi

Cansın Coşkunyürek

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

119,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

109,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

99,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

Anlayışlı ve samimiyetiyle size kendiniz iyi hissediye biliyor. Yeniden görüşmek için şuan saatleri iple çekiyorum 🤗

Tatlı dilli ve içten samimi bir insan

Çok çok güzel bir deneyim oldu kısa sürede hatta ilk seansta yeni seansımı iple çekmeye başladım

CANSIN HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.GERÇEKTEN ÇOK MEMNUN KALDIM.BANA ÇOK YARDIMCI OLDU.KESİNLİKLE BAŞKA SEANSLARDA DAHADA İYİ SONUÇLAR ALACAĞIMDAN EMİNİN.KENDİSİYLE TEKRAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE......

İyi bi görüşmemizi anlayışla dinledi

Cansın Hanım alanında uzman bir psikolog. Olayları ve duygu düşünceleri bir bütün olarak ele alıyor. Sizin nasıl bir ruh halinde olduğunuzu çözüp olayları sorunları çözmeniz de önderlik ediyor. Yaptığı işin hakkını veriyor çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim

Huzur islamda derler evet kesinlikle doğru ama başka şeyler de huzur verebilir.. Cansın hanım gibi.. Hiç düşünmeden seans almanızı tavsiye ederim. Herkese sevgiler..

gayet rahatlatıcıydı. cansın hanımın tavsiyeleri neticesinde daha huzurlu bi hayata adım atacagıma eminim :)

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?