Elif Hazal Akpınar, Uzman Klinik Psikolog

Elif Hazal Akpınar

Uzman Klinik Psikolog

RANDEVU AL

Seans

1587

Danışan

489

Derece

5,0

Merhabalar.

Ben Uzman Klinik Psikolog Elif Hazal Akpınar.

Haliç Üniversitesi Psikoloji ve Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Bölümlerini Yüksek Onur Derecesi ile bitirdim.

Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Balıklı Rum Hastanesi ve Fransız Lape Hastanesi'nde stajyer psikolog olarak çeşitli psikopatolojik vaka çalışmalarına katıldım.
Eğitim sürecim boyunca, Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü'nde Stajyer Klinik Psikolog olarak görev aldım. Otizmli Çocuklar İçin Davranışsal Eğitim Programı’na (OÇİDEP) bağlı olarak yaklaşık 1 yıl boyunca özel eğitime ihtiyacı olan çocuklara birebir yoğun davranışsal eğitim modülleme seanslarına girdim. Aynı zamanda yaklaşık 1 ay boyunca İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına, belirli konular kapsamında verilen eğitimlerde eğitmen psikolog olarak görev aldım.

“Üniversite Öğrencilerinin Rastgele Cinsel Yaşantıları ile Bağlanma Stilleri ve Yalnızlık Algısı Düzeyleri Arasındaki İlişkinin Araştırılması” başlıklı tezimle tek gecelik ilişkiler ve diğer sözü geçen değişkenler arasındaki ilişkileri araştırarak uzmanlığımı aldım.

Aktif olarak; Bilişsel Davranışçı Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi, Boşanma Danışmanlığı, Cinsel Terapi, İlişki Danışmanlığı, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Ebeveyn Danışmanlığı ve Aldatma Terapisi üzerine çalışmaktayım.

Bunlara ek olarak; Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Erteleme Davranışı ile Başa Çıkma, Öfke Kontrolü, Travma ve İlişkili Bozuklukların Tedavisi, Affetme, Sosyal Fobi, Bağlanma Problemleri, Bireysel Yetişkin Psikoterapisi ve üyesi olduğum Türk Psikologlar Derneği onaylı çocuklar için Denver II Gelişimsel Tarama Testi, WISC 4 ve diğer projektif testlerin uygulayıcılığını yapıyorum. Tüm sürece ilişkin psikoterapi süpervizyonum vardır.

Saygı ve sevgilerimle...

UZMANLIK ALANLARI

 • Evlilik ve Çift Terapisi
 • Aldatma/Aldatılma
 • Boşanma Adaptasyonu
 • İlişki Problemleri
 • Aile İçi İletişim Problemleri
 • Evlilik Öncesi Danışmanlık
 • Bağlanma Problemleri
 • Cinsel Terapi
 • Vajinismus
 • Prematüre Ejakülasyon
 • Stresle Başa Çıkma
 • Ebeveyn Danışmanlığı
 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Kaygı Bozuklukları
 • Sosyal Fobi
 • Panik Bozukluk
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)
 • Travma Sonrası Stres Bozukluğu
 • Erteleme Davranışı ile Başa Çıkma
 • Öfke Kontrolü
 • Değersizlik Duygusu ile Başa Çıkma
 • Mobbing

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2017-2019 / Yüksek Lisans / Türkiye/İstanbul/Haliç Üniversitesi / Klinik Psikoloji
 • 2013-2017 / Lisans / Türkiye/İstanbul/Haliç Üniversitesi / Psikoloji

SERTİFİKALAR

 • 2017/2018 Haliç Üniversitesi - Bilişsel Davranışçı Terapi Klinik Psikoloji
 • 2016 Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji YL Programı - Travma ve İlişkili Bozuklukların Bilişsel Davranışçı Terapi ile Tedavisi -
 • 2015 Haliç Üniversitesi Psikoloji Lisans Programı - Aşkın Fiziği ve Ayrılıklarda Travma -
 • 2020 Türk Psikologlar Derneği - WISC- IV -
 • 2017/2018 Haliç Üniversitesi - Psikoterapi Süpervizyonu Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı
 • 2018 Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü - Evlilik ve Çift Terapisi -
 • 2018 CİTEB - Boşanma Terapisi -
 • 2019 Türk Psikologlar Derneği - Denver II Gelişimsel Tarama Testi -
 • 2018 CİTEB - Cinsel Terapi -

Elif Hazal Akpınar

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

189,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

189,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

189,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

Biraz kaybolmuş, biraz anlaşılmaz bir ruh halindeyken beni gerçekten yargılamadan, sorgulamadan, suçlamadan dinleyen sevgili doktorum... Omuzlarımdaki yük konuştukça, dinledikçe azaldı sanki.. yarının belirsizlikleriyle savaşmaktan bugünü yaşayamadığımı farkettim seanstan sonra.. teşekkür ederim...

Çok tatlı bir doktor. Psikolog fobim vardı ilk seansta bunu aşmış olmak beni de şaşırttı. Beni rahatlatan tüm cümleleriniz için teşekkür ederim..

İlk deneyimimdi ve Hazal Hanımın sıcaklığı ile cok rahat hissettim.. Bir sonraki seans için sabırsızlanıyorum :)

Hazal hanımla ilk görüşmemizdi. Fark etmediğim şeyleri farketmemi sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim

Elif hanım harika bir insan. Kendisiyle konuşurken çok rahat davranabiliyorum. Çok teşekkürler.

Guzel bir gorusmeydi, oyalanmadan gerekenleri konusup bir fikir alabildik. Yine de bizim durumumuz icin, tek seans yeterli degil ileri vadeli planlamalar yapmak gerekiyor. Tesekkurler.

Her seanstan ciktiktan sonra Hazal Hanimin verdiği enerjiyi ve gercekten anlaşılma hissiyatıni hiç bir kelime ile ifade edemem . Iyi ki var .

4. seansimizi bitirdik ve her seansimizda kendimi daha saglikli ve iyi hissediyorum. Elif Hanim alaninda cok uzman ve okadar etkileyici seanslari varki.. Aylardir icinden cikamadigim durumlarla basa cikmayi ögretti ve yardim etti :)

Elif Hanımla yaklaşık 20 seanstır birlikte çalışıyoruz. İlk başladığımız günden bu güne kadar kendimle ilgili birçok sıkıntıyı çözmem konusunda bana hakkını ödeyemeyeceğim katkılarda bulundu. Altından kalkamayacak gibi hissettiğim sıkıntılarımı aşmam konusunda sağladığı destek, beni anlayışla karşılayıp sunduğu çözümlerle kendimi yeniden keşfetmemi sağladı ve sağlamaya da devam ediyor. Bugün kendimi daha huzurlu ve daha güçlü hissedebildiğim için size minnettarım. İyi ki varsınız.

Tedirgin olarak ilk adımı attığım bir tecrübeden Hazal Hanım'ın açıklayıcı, sorgulatıcı yönlendirmeleriyle rahatlamış bir his ile ayrıldım.

Elif Hanım'ın konusuna son derece hakim, güvenli ve olaylara çok geniş bir açıdan bakabilmesi her seansın çok faydalı geçmesini sağlıyor. İçten, samimi yaklaşımı kendinizi çok rahat hissettiriyor ve tüm iç dünyanızı rahatlıkla açabilmenizi sağlıyor. İlişkimize ve aile hayatımıza sunduğu müthiş katkıdan dolayı müteşekkirim, kendisi ile birlikte katettiğim yol inanılmaz, iyi ki varsınız Elif Hanım...

Hazal hanım çok başarılı. samimi olarak dinledigini ,yardımcı olduğunu ,çözüm için elinden geldiginin fazlasini yapmaya calistigini görmek,hissedebilmek çok güzel bir duygu.tesekkurler

Bazen kendi duyularından, kararlarından insan utanıyor bile. Hazal hanım yargılamadan ipucular veriyor. Tekrar çok teşekkür ederim , haftaya görüşmek dileğiyle

Ilk seansdi ve cok mükemmeldi! hic kimseden alamadigim güveni ve samimiyeti aldim Elif Hanimdan. Okadar nokta atislari yapiyor ki ve yavas ama emin adimlarla ilerletiyor sizi, aklinizi bulandirmadan, sizi yormadan. Gercekten hafifleyerek cikiyorsunuz seansdan.

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk iyi geçti.

Hazal hanıma beni dinlemek için yine çok teşekkür ederim. Kendi hayatınızı analiz etmek için yardımcı oluyor. İyi ki var.

Tespitleri, analizleri ve yapmış olduğu yönlendirmeler ile kendinizi iyi hissetmeniz için gerçekten elinden geleni yapmaya çalışan, sizi dinleyen ve aynı zamanda farklı açılardan yaklaşıp sizi düşündürterek size yeni bakış açıları kazandıran çok sıcak kanlı ve samimi bir psikolog. Ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki varsınız Elif Hanım!

Elif Hanım'ın analizleri ve yapmış olduğu yorum/yönlendirmeler ile 2.görüşmemiz sonrasında kendimi çok daha iyi hissediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Hazal Hanım'ın profesyonel yaklaşımı sayesinde dijital platform üzerinden de olsa doğru bir başlangıç yaptığımı düşünüyorum. Kendisine teşekkür ederim, kendisiyle seanslarıma devam edeceğim.

Elif Hanımla ikinci görüşmemdi. İlk görüşmeden sonra bana verdiği tavsiyelere uyarak problemimi kısa zaman içinde çözdüm. İkinci görüşmemdeki problemim malesef üzerine uzun zaman çalışmamı gerektiriyor fakat Elif hanım sayesinde bunun da üstesinden geleceğim mutlaka. Görüşme esnasında benden kaynaklı bağlantı problemi yaşadık ve kendi zamanından ödün vererek yine de kalan süreyi telafi etti. Tekrar teşekkür ederim kendisine.

Bir insan her seferinde nasıl bu kadar daha fazla tatlı, anlayışlı ve bilgili olabilir sorusunu soruyorum. Sizinle konuşmak o kadar iyi geliyor ki hayatımda hep olmasını istediğim özel insanların arasındasınız. Sizinle konuşmadığım zaman büyük bir eksiklik hissediyorum. Sizinle konuşmadan önce aşırı heyecanlı ve mutlu oluyorum. Seans sonrasında ise üstümden büyük bir yük kalkmış gibi oluyorum ve çok rahatlıyorum. İyi ki varsını Hazal Hanım...

Hazal Hanım profesyonellik ile samimiyeti çok iyi yönetebilen bir terapist. Bana çok iyi gelmesi ve farkındalığımın artması sadece herkese açık paylaşabileceğim şeyler. Dahası için memnuniyet duyuyorum.

Kimseyle paylaşamadığımız konu üzerinden, yeni tanıdığımız bir kişiye bu kadar sıcak kanlı bir görüşme yapmamız bizi çok memnun etti. Verimli ve olumlu bir görüşme oldu. Sorunumuzun çözüleceğine umudumuz arttı.

Elif Hanım ile yaptığım 15 seansın ardından deneyimlerimi yazmak ve sizlere onun hakkında birazda olsa fikir vermek isterim. Kendisi gayet dikkatli,nazik,güvenilir ve sizi yargılamadan dinleyen bir proffesyonel.Bunların hepsi bir psikolog için çok önemli noktalar ve benim kendisine olan güvenimi kesinlikle arttırdı. Ayrıca sizi önemsediğini, sizi dikkate alınacak bir birey olarak görüp bunu her hafta size bir önceki hafta neler konuştuğunuzu en ince ayrıntısına kadar hatırlıyo olduğunu hisset

Elif Hanım'la daha sadece üç seans yaptık ama her seferinde aşırı nokta atışlı sorular sorarak bana tahminimden fazla iyi geldi. Terapileri hayatın gidişatına ve düşünme şeklime uygulayabileceğim şekilde yönetiyor, bu da şu an en ihtiyacım olan şey. Daha önce de çok terapi aldım ama hiç bu kadar benimle benim anlayacağım dilden konuşan bir uzmana denk gelmemiştim, bu konuda çok mutluyum. İmkanlar el verdiği sürece kendisiyle seanslara devam edeceğim, hayatımdaki iniş çıkışlarla ilgili danışabile

Önce teknik bir aksaklık yaşandı ve 10 dakika geç başladık görüşmeye fakat bunu telafi etti, benden sonra görüşmesi olmasına rağmen. Oldukça profesyonel bir yaklaşımdı. Kendisiyle sadece bir kez görüştüm. Görüşme iyi geçti diyemem çünkü herhalde oldukça fazla insanla görüşmesinden mütevellit kendisi akla ilk gelen analizlerle karşıladı beni. Bu analizler, siz kendi üzerinize çok düşünmediyseniz sizde işe yarayabilir. Ama benim gibi kendini sürekli analiz eden ve kendi üzerine çok düşünen biri

Elif Hanım'la yaptığımız ilk terapide yapmış olduğu analizler ve yorumlar oldukça destekleyici ve aydınlatıcı oldu. Kelimenin tam anlamıyla harika denebilir. Çok teşekkürler, birlikte seanslara devam edeceğiz.

Hocam on numara seanstı. Ben sizle konuştuğum şeyleri başarırım..... Süpersiniz. Çık memnun oldum

psikoterapiye yıllarca inanmayan biri olarak Elif Hanımla o kadar uzun zamanda o kadar yol kat ettik ki iyi ki tanımışım iyi ki hayatıma girmiş dedim . kendisine ve emeklerine sonsuz teşekkürler <3

Teşekkür ederim tekrar. Çok çok iyi geliyor bana ve daha sakinim

Pozitif

Ilk seansimiz bile olsa kendi acimdan guzel ve olumlu gecti tesekkur ederim biraz bile olsa kendimi suan daha rahat hissediyorum gorusme esnasinda hazal hanimin kibar,nazik rahatlatici ve olumlu yonlendirmeleri cok guzeldi tesekkur ederim

Kendisiyle olan her görüşme sonucunda kendimi gercekten dinlenmiş hissediyorum. Iyi ki varsiniz Hazal Hanim !

Elif Hanım' dan danışmanlık almak bu dönemler bana en iyi gelen şeylerden biri oldu. Canla başla beni dinlemesi, benimle ve anlattığım olaylarla ilgili yaptığı tespitler, bana kazandırdığı bakış açıları ve önerileri o kadar kıymetli ki. Çok fayda görüyorum. İşini çok severek yapıyor ve çok emek veriyor. Bunu çok rahat anlıyorsunuz. Sizin gibi danışmanlara çok ihtiyacımız var. Herşey için teşekkürler

Hazal Hanim muhtesem profesyonellikte ve samimiyette bir psikolog. Uzun zamandir kendisiyle stres yonetimi uzerine calisiyoruz, her seansta asiri mutlu ve yeni bilgiler ogrenmis bir sekilde ayriliyorum yanindan.

Elif Hanıma ne kadar teşekkür etsem az. En sıkıntılı ve en bunalmış hissettiğim zamanlarımda kendisiyle görüşmeye başladım. Kendime inanmadığım zamanlarda dahi bana sıkıntılarımı aşmam konusunda yardımcı oldu olmaya da devam ediyor. Olaylara yaklaşımıyla ve çözümlemeleriyle hayatımı yeniden şekillendirebilmem için bana umut oldu. Her şey için teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Her şeyin en güzeli sizinle olsun.

Hazal hanıma tekrar çok çok teşekkür ediyorum. Bu benim 5. seans oldu ve bu zor süreçten geçmek için çok değerli çok büyük bir yardımcı oluyor bana. İyi ki varsınız !!

Muhtesem.cok tesekkur ederim.

Gayet güzel bir görüşmeydi. Hazal hanıma destekleri için teşekkür ediyorum.

Çok teşekkür ederim. En sıkıntılı zamanımda bana destek oldunuz. Başarılar dilerim.

Hazal hanım, samimi bir seansı yaratıyor. Sakin konuştuğu ve sabırlı dinlediği için insana açmak konusunda hakikaten yardımcı oluyor. Ayrıca insana çok sempatik geliyor. Sabırlı analiz ediyor ve ilk aşama için pozitif tavsiyeler veriyor. Kendisine çok teşekkür ederim!

Kendisine çok teşekkür ederim. İlk seansta bile içimi rahatlattı. Muhtemelen devam edeceğim.

Çok güzel geçti tekrar görüşmek isterim

Hayatımın en zor dönemini daha kolay atlatmamı sağlayan, hayatımın her döneminde danışanı olmak istediğim psikoloğum. Seansların tüm faydaları bir yana en çok sizi gerçekten samimi bir şekilde dinleyen biri olması Hazal Hanım'ı özel kılıyor.

ilk görüşmemizden sonra bile hayatımda o kadar çok şey değişti ki.. Hem konuştuğumda tam anlamıyla anlaşıldığımı hissediyorum hem de iki görüşme arasında desteğinizi hissediyorum. süreç sandığımdan çok daha aydınlatıcı ve verimli geçiyor.. her şey için teşekkür ederim

Hazal hanımla olan görüşmelerimiz uzun zamandır devam ediyor. İlk olarak ilişkimdeki problemlerle ilgili görüşmek istemiştim. Görüşmelerimizin çoğu ilişkimle ilgili olsa da hayatımın diğer kısımlarında da destek vermeye devam ediyor. Bu süreçteki destekleri benim için gerçekten değerli. Kendisi oldukça ilgili ve olaylara çözüm odaklı yaklaşan birisi. İyi ki kendisini tanıdım ve desteğini aldım diye düşünüyorum. Buradan tekrar teşekkürlerimi iletmek istiyorum :)

çok iyi geçti, Elif Hanım çok dikkatli, yaklaşımları çok yerinde, verimli bir görüşme oldu.. uzmanlığını hissettiriyor, yardımcı oluyor, tekrar görüşmek isteyeceğim, kendisine tekrar teşekkür ederim.

Herşey için çok çok teşekkür ediyorum ❤️En yakın zaman da tekrar görüşmek üzere

Harikaydı çok memnun kaldım

Bir insan bir insana ancak bu kadar dokunabılır, yaralarını sarar, mutlu olabılmesı için tum enerjısını karşısındakıne sarfedebılır..Senın varlığın bile bana enerjı verırken her terapımız hayata tutunmama sebeb oldu..Sen hep var ol Elıf hocam..Seni çok sevıyorum…

Gerçekten o kadar harika bir insansınız ki insan sizi görünce bile kendine geliyor. Verdiğiniz örnekler, olaylara bakış açınız, söyledikleriniz beni yaşadığım olaylarla yüzleştirip daha gerçekçi bakmamı ve iyileşmemi sağlıyor. İyi ki sizle tanıştım hayatımın dönüm noktasında yaşadığım bu olayı daha çabuk atlattım.

O kadar mükkemmel ötesi bir insansınız ki sizi kelimelerlede ifade edemicem belki çok memnun kaldım iyi ki de siz🙏

tanıştığıma gerçekten memnun olduğum ve işini çok iyi yaptığını düşündüğüm bir psikolog.. her şey için çok teşekkür ederim. Sonraki seanslarda görüşmek dileğiyle..

Her görüşmede daha da pozitif bir etki alıyorum. Emekleriniz için teşekkür ederim

Çok harika bir uzman,yargılamadan dinliyor ve çözüme götürüyor

Her seansta bana kattıkları o kadar fazla ki. Kendimi her seferinde daha dinlenmiş bir sekilde ayrılırken buluyorum. Mutlaka ama mutlaka iyi hissettiğiniz bir danisanla görüşmek her şey icin cozum olacaktır.

Çok naif ve anlayışlı birisi, başarılarının devamını diliyorum..

teşekkürler gayet verimli bir seanstı

Hazal Hanımın yardımlarını bir "Deniz Feneri" olarak nitelendirebiliriz...

Çok iyi geldi

İyi ki sizinle konuşmuşum. Beni çok iyi anladığınızı ve bir şeyleri değiştirmek için doğru yolda ilerlediğimizi hissediyorum.

Çok keyifli ve verimli görüşme oldu çok teşekkür ediyorum 🙏

O kadar güzel bir enerjiniz var ki her seferinde iyi ki yollarımız kesişti diyorum. Her seans sonrası beni kendime getiriyorsunuz, kendimle ilgili yıllardır farkına varamadığım şeyleri fark etmemi sağlıyorsunuz. Hayatımla ilgili yaşadığım bu büyük sınavda her anlamda bana çok güzel destek oldunuz ve yol gösterdiniz. Sonsuz teşekkürler...

güzeldi

Çok güzel ve samimi bir sohbetti

Çok güzel geçti çok teşekkür ederim Hazal hanıma

Çok iyiydi çok iyi geldi teşekkürler 🥰

Çok mantıklı

Yıllardır psikolojik tedavi gören biri olarak yaşının genç oluşu ve buna bağlı olarak deneyimsiz olduğunu düşünerek çok tedirgin ve şüpheli olarak girdiğim ilk seanstan yüzümde tebessüm gözlerimde mutluluk gözyaşısı ve yüreğimde kendısıyle ilgili hissettiklerimden dolayı mahcubıyetle ayrıldım..Siz benim bir anda dostum, kendımı bulma sebebim,psikoloğum ve mutluluğum oldunuz..Sızınle her geçirceğim seansı iple çeker oldum..Siz benim iyikim oldunuz..Biliyorum ki size gelen herkesinde iyikisi hep o

Dördüncü görüşmeydi ve ben gerçekten hayatta en çok yaşamaktan korktuğum şeyi yaşayan bir kadın olarak Hazal Hanım sayesinde bugünkü seansta hüngür hüngür ağlamak yerine gülümseyebildim... Size ne kadar teşekkür etsem azdır...

Çok etkili.

Çok teşekkür ederim. Gerçekten görüşmemiz benim için çok önemli ve faydalı olacağını düşünüyorum:)

Çok iyi cıvıl cıvıl pozitif ve gerçekci:))

terapi öncesi ve sonrasında arasında gerçekten uçurum var o kadar iyi geliyor ki sizinle konuşmak. Yıllardır sizi tanıyor gibiyim.

Bu ikinci görüşmemizdi. İlk görüşmede bile kendimi o kadar rahatlamış ve iyi hissettim ki gerçekten tarifi zor. İyi geleceğini düşünüyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Kendime itiraf etmekte bile zorlandığım şeyleri Hazal Hanım'ın içtenliği ve enerjisi sayesinde dillendirebildim. Kendime yaptığım en iyi şeylerden biri Hazal Hanım'ı bulmak oldu gerçekten.

başarılı..

Kişinin kendi içindeki cevheri çıkarmasında ışık tutuyor ve bir sonraki seansı her seferinde sabırsızlıkla bekliyorum. İnsana değer veren, kişinin kendi içindeki gücü ortaya çıkarmasa yardımcı olan, gerçekçi yaklaşım sağlayan bir uzman :)

Güzel

İlk görüşmemdi .Çok çok teşekkür ederim .tekrar görüşmek isterim mutlaka .

Elif Hanımla ilk görüşmem olmasına rağmen çok faydalı oldu. Gerçekten ilgilisi ve bilgisiyle bana yardımcı oldu. Ondan yardım almaya devam edeceğim. İlginiz için çok teşekkürler Elif Hanım💛😍

Benim için hem profesyonelliğini koruyup hem de 'gerçekten' dinleyebilen biriyle bu süreci götürmek çok önemliydi. Böylece samimi bir şekilde kendimi açabilecektim, güvenebilecektim. Hazal hanım bu dengeyi çok doğal bir şekilde kuruyor. Bana yardımcı olmak için uyguladığı yöntemlerin işe yaradığını fark ettikçe doğru yolda olduğumu anlıyorum. Çok teşekkürler..

Güleryüzlüi anlayışlı farklı bakışaçılarına sahip :)

Faydalı bir ilk terapi tecrübesi.

Güzel ve başarılı geçti çok memnun kaldım

Hazal Hanım gerçekten alanında uzman bir psikolog ve bunu terapide hissettiriyor. Bana kendimi çok iyi hissettirdi ve hedeflerim konusunda yol almama yardımcı oldu. Kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Harikaydı teşekkür ediyorum

Uygun bir enerji yakaladığımı düşünüyorum :) iyiki varsınız

İyi ki var

Ani bir duygu patlaması yaşarken bu duruma yine kendim girdiğimi farketmeme neden olduğu için teşekkür ederim.

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?