Serdar Ayyıldız, Klinik Psikolog

Serdar Ayyıldız

Klinik Psikolog

RANDEVU AL

Seans

420

Danışan

117

Derece

4,9
Merhabalar, ben Klinik Psikolog & Aile Danışmanı Serdar Ayyıldız.

Lisans eğitimimi 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünde onur derecesiyle, yüksek lisansımı ise Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında bölüm birincisi unvanıyla tamamladım. Bitirme tezimi “Evlilik Uyumu ile Benlik Saygısı Arasındaki İlişki” üzerine yazdım. Bu süreçte Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde kadın/erkek/ergen birimlerinde çalıştım, rehabilitasyon merkezlerinde ve çeşitli özel eğitim kurumları bünyesinde stajımı tamamladım.

International Family Therapist Association (IFTA) Onaylı Aile ve Çift Terapisti eğitim ve süpervizyon uygulamamı tamamlayarak aile ve çiftlerle çalışmalarıma başladım.

Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) Eğitimi, Wisc-R Zeka Testi Eğitimi, E.M.D.R (Eye Movement Desensization and Reprocessing), C.A.T. ve T.A.T. Projektif Test Eğitimi, Çocuk Objektif Testleri, Denver 2 Gelişimsel Tarama Testi gibi test ve terapi eğitimleri aldım. Anne Atölyesi ve Baba Atölyesi isimli iki konferans ve bağımlılıkla mücadele kapsamında Plastik Düşler isimli konferanslar verdim.

Çalışma hayatımın ilk gününden bu yana çocuk, ergen ve yetişkin terapisi, evlilik ve çift terapisi, obsesif kompulsif bozukluk (OKB), panik atak, anksiyete gibi alanlarda çalışmalar yaptım.

Yeni başlamış olduğum Evimdeki Psikolog platformu üzerinden çift/aile danışmanlığı ve bireysel danışmanlık görüşmeleri gerçekleştirmekten mutluluk duyarım.

Görüşmek dileğiyle,

Sevgiler.

UZMANLIK ALANLARI

 • Depresyon
 • Özgül ve Sosyal Fobi
 • Anksiyete Bozukluğu
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • Travma Sonrası Stres Bozukluğu
 • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
 • Panik Atak
 • İlişki Problemleri
 • Dikkat Dağınıklığı
 • Davranış ve Uyum Problemleri
 • Cinsel Terapiler
 • Oyun Terapisi
 • Çocuklarda Davranış Bozuklukları
 • Çocuk ve Yetişkinlerde Bilişsel Terapi
 • Çözüm Odaklı Terapi

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2013 / Yüksek Lisans / Türkiye/İstanbul/Üsküdar Üniversitesi / Klinik Psikoloji
 • 2007 / Lisans / Türkiye/İstanbul/İstanbul Üniversitesi / Psikoloji

SERTİFİKALAR

 • 2013 Üsküdar Üniversitesi - EMDR Eğitimi (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Psikoloji
 • 2014 G.A.T.A. Askeri Tıp Akademisi - M.M. P.I. KişilikTesti Psikoloji
 • 2012 Türk Psikologlar Derneği - Wisc-r Zeka Testi Psikoloji
 • 2013 Üsküdar Üniversitesi - C.A.T. ve T.A.T. Projektif Test Eğitimi Psikoloji
 • 2012 PETD Derneği - Denver 2 Uygulayıcı Sertifikası Psikoloji
 • 2012 Süleyman Demirel Üniversitesi - Aile ve Çift terapisi Petad Derneği (İstanbul) International Family Therapist Association (IFTA) Onaylı Aile ve Çift Terapisti Psikoloji
 • 2012 PETD Derneği - Çocuk Objektif Testleri Psikoloji
 • 2013 Üsküdar Üniversitesi - Bilişsel Davranışçı Terapiler Eğitim Psikoloji

Serdar Ayyıldız

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

229,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

229,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

229,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

İnsanın kendi ruhunu tek başına iyileştirmesi çok zor. Kendi ruhunu iyileştirmek içinde iyi bir danışmana denk gelmeniz gerekiyor. Yoksa ruhunuz daha fazla yara alıyor. Serdar hocamızda ruhunuzu renklendireceğiniz çok güzel fırçalar veriyor elinize ve her karanlık çiçek bahçesi olmaya başlıyor. Ruhunuzda kasvetli bir yağmur sonrası gökkuşağı doğsun istiyorsanız düşünmeden terapiye Serdar hocamla başlamalısınız 🤲Çok teşekkür ederim hocam size..

Serdar Bey cok anlayisli, siz farkinda olmadan sizi etkileyen durumlari iyi analiz edebiliyor ve ona göre tavsiyeler veriyor. Ayni zamanda görüşmeler arasi verdigi çözüm odaklı egzersizler farkindaligi arttırıyor ve yapmak istediğiniz seyleri pratiğe dökmenize yardımcı oluyor. Üc haftadir devam ediyoruz ve her konuşmadan sonra kendimi daha iyi hissediyorum. 

Cok iyi

Serdar Bey, yaşamış olduğunuz deneyimlerinizi iyi analiz etmesi sayesinde, size farklı bir bakış açısı sunarak travmalarınızdan kurtulmanıza olanak sağlıyor. Uyguladığı metotlar, neden yaptığı ve sonuçlarının neler olacağını anlatması da cabası. Bu sayede bilinmezlikten ziyade, sizleri nelerin beklediğini bilerek bu seansa katılıyorsunuz. Çabanız ve anlayışınız için tekrar teşekkürler.

Serdar Bey ile dördüncü haftama giriyorum. Kendisi çok kibar ve anlayışlı bir uzman ve terapilerimiz sayesinde kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. Uzaktan da olsa böyle bir destek alabildiğim için çok memnunum.

Tüm tanıdıklarıma Serdar Hoca'ma danışmaları konusunda tavsiye de bulunuyorum. Genc, basarılı ve hızlı sonuc üreten bir doktor...

superrrr

Hayatımda ilk defa bir psikolog ile görüştüm. Bu 5.seansımız. Videolu görüşmelerimizin hayatımı pozitif etkilediğini söyleyebilirim.

Terapiye başlama konusunda çekincelerim vardı açıkçası ama 5. seansı geride bırakmış bulunuyorum. Terapi öncesiyle şimdiyi kıyaslarsam kesinlikle daha iyi hissediyorum. Bunu sağlayan en önemli etkenin Serdar Bey'in bu süreçte yalnız olmadığımı hissettirmesi ve bu yöndeki yaklaşımı olduğunu söyleyebilirim sanırım.

Bu gun 12. Seansimiz oluyor hocamla daha once yapip da son 5 yil ortalama yapamadiklarimin farkina varip tekrar kararlilikla yapababileceklerim uzerine gitmek ve yapmaya karar vermek sonucuna vardim farkindaligim geri gelmeye basladi cok Tesekkurler Serdar hocama

Serdar Bey'in işinin ehli bir terapist olduğu ilk görüşmeden itibaren kendini belli ediyor. Nazik, anlayışlı ve yapıcı tutumuyla insana güven veriyor. Kişiye özgü terapi yöntemlerini belirlemekte çok başarılı, her seansta ilerleme kaydettiğimizi hissediyorum ve bu ilerlemelerin kalıcı olduğunu fark ediyorum. Terapiye başlamak çok yerinde bir karar olmuş, Serdar Bey sayesinde hayatım olumlu yönde değişiyor. Kendisine teşekkür ederim.

Serdar Bey ile 9.seansımızdı. Her alanda mücadelelerle dolu bir hayatın içinde nasıl sağ çıkacağımı düşünüyordum boş kaldığım her vakit. Önümde puslu bir yol vardı, gizemli bir orman önümü bir türlü göremediğim. Korkarak yürüdüğüm ve her adımında acaba hangi korkumla yüzleşeceğim diye düşündüren cinsten. Sonra yolumu aydınlattı dolunay, puslu hava dağıldı. Korkularıma kanalize olmaktan yaşamayı unuttuğumu fark ettim. Orman kokusu, hayvan sesleri, dolunayın güzelliği...Hepsi yaşamakmış meğer. Far

Serdar beyle bu gun de guzel bir gorusme oldu Ben cok possitive dusunceler ve fikirler aliyorum Cok Tesekkurler

Serdar Bey ile 8.seansımı gerçekleştirdim. İlk tanışmamızda aşmak için çok çaba sarf ettiğim ancak bir türlü aşamadığım bir konu yüzünden kendisinden danışmanlık almaya başlamıştım. Ancak bu görüşmemizle birlikte sadece o konuyu aşmakla kalmayıp hayatımda eksikliğini hissettiğim ve tamamlamak istediğim konulara da geçiş yapmaya başladık. Bilinçaltına yönelik çalışmalar beyninize bir hipnoz etkisinde derinden nüfuz ediyor. İlk etapta yüzleşmeniz gerekenlerle yüzleşip yolunuzu açıyor sonrasında

yine çok keyifli bir seanstı serkan bey çok teşekkür ederim ilginiz için ...

Kısa zamanda hızlı çözüm üreten çok iyi bir psikolog. Yüzyüze tanışmamız olmamıza rağmen hastasının yanında hissi veren ( video lu görüşme ile bile ) profesyonel bir psikolog , herkese tavsiye ederim.

Serdar Ayyildiz beyle sanirim 4 yada 5 Sean’s oldu konusuyoruz Ben cok memnuniyetle gorusuyorum ve bana sakin guvenli ve konusmasi ile beni bazi sorunlarimi adim adim cozme ve me nasil davranmam gerektigini Ben gercekden Cok memnun kaldim devam ediyorum ve edecegimde dahada faydali olacagina inaniyorum cok Tesekkurler kendisine

Herkese merhaba, Serdar Bey ile seanslarımıza üç hafta önce başladık. Bir arkadaşımdan duyduğum üzere siteye kayıt oldum, sonrasında eğitimi ve kendisini ifade etme biçimi güven uyandırdığından Serdar Bey ile randevu oluşturup seansa başladım. Daha önce tecrübem olmamasına rağmen kendisi hem bilgilendirici hem de içten bir şekilde beni dinledi ve yönlendirdi. Psikoloji alanında uzman bir arkadaşım beni dinliyormuş hissi uyandırıyor. Yaklaşımının ve konuşma şeklinin profesyonelliği ilk seansta a

ben çok teşekkür ediyorum çok da memnun kaldım mutlaka devam edeceğim :)

Bu seans meditatif bir çalışma şeklindeydi. Tüm bilinçaltımı ortaya döken bir çalışma oldu ve seans bitiminde tüm sinirlerim boşalmıştı. Oturmuş olumsuz çekirdek inançları ve geçmiş yaşantıları yıkmak normal şartlarda çok güç ancak düzenli devam halinde olumlu sonuçlar alabileceğimi çok net hissediyorum artık. Geleceğe dair hayallerimden vazgeçmemem adına umutlarımı tekrar inşa etmeme yardım eden Serdar Hocam'a çok teşekkür ederim.

Çok güzel bir terapiydi çok da yardımcı oldu devam edeceğim teşekkür ederim

Serdar bey den muhtesem bir enerji aldım . Cok olumlu , sakın , sonuc odaklı , sevecan ve sefkatlı. Mutlaka devam edeceğim, herkese tavsiye ederim.

Serdar bey ile olan görüsmelerimizden gayet memnun kaldim ve devam etmeyi düsünüyorum. Yerinde ve faydali tavsiyeleri ile kisa sürede hayatimda bazi faydali degisiklikler yapmama yardimci oldu.

Serdar Bey ile 3.terapimdi. Kesinlikle devamı gelecek. Analizleri çok realist ve nokta atışı etkisinde. Şimdiden etkilerini hissetmeye başladım çalışmaların henüz çok başında olmamıza rağmen. Kafamda karmakarışık bir hayat ve karakter taslağı var ancak dağınık bir yap-boza benziyor ve ben yap-bozlardan nefret ederim. Karşımda ise yap-bozlara sevilebilir açıdan baktırmayı başarabilecek başarılı bir terapist var. Kendisine teşekkür ediyorum bakış açılarımı doğru şekillendirmeye yardımcı olduğu iç

Görüşmelerimiz çok verimli geçiyor. Kullanılan tekniklerle muhakkak yeni bir şeyler öğrenmiş oluyorum. Her zaman daha farklı bir bakış açısı olduğunu görmek ferahlatıcı. Naçizane bir kaç terapist deneyimi yaşamış biri olarak Serdar bey'i oldukça işinin ehli olduğunu düşündüm. Terapist ve danışan arasındaki ilişki iyileşmedeki sac ayaklarından biri. Umarım Serdar Bey'in öykünüze fark yaratan bir dokunuşu olur.

oldukça keyifli güzel bir sohbet oldu. teşekkür ederim.

Sakin, olumlu, yapıcı ve çok rahatlatıcı üslubu var hocamızın. Size balık vermiyor balık tutmayı öğretiyor. Sayesinde daha ilk seanslarımdan etkisini görmeye başladım. Teşekkür ediyorum kendisine.

Sakin, olumlu, yapıcı ve çok rahatlatıcı üslubu var hocamızın. Size balık vermiyor balık tutmayı öğretiyor. Sayesinde daha ilk seanslarımdan etkisini görmeye başladım. Teşekkür ediyorum kendisine.

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?