Yaşama Umudum kalmadı

22-06-2021 19:33

Hayatta kalmaya gelecege dair hic bir umudum yok gün geçtikçe fobilerim korkularım arttı umudum kalmadı bir el bekliyorum kurtaracak ama o elin varlığına ınanmiyorum artık buda beni hayatta kalmamaya çaresizliğe bulastiriyor ağlama krizleri kusmaya başlatıyor buda cıktı başıma ne yapacagim

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Tariflediğiniz durum; umutsuzluk, yorgunluk, kendini yetersiz bulma ve sosyal çekilmenin olduğu bir depresif/çökkün bir tablo olarak görünüyor. Hayatla ve insanlarla ilişkilerin bozulduğu bu durumda bir psikiyaristten destek alabileceğiniz gibi terapiden de fayda sağlayabilirsiniz.Terapi ile bu konudaki duyarlılığı ve mutsuzluğu gidermek, yaşamın canlılığa kavuşması mümkün olabilir. Esenlikler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Psikanalitik/Psikodinamik Terapi, Çift ve İlişki Terapisi, Kıskançlık ve Güvensizlik, Aldatma Aldatılma, Cinsel Sorunlar, Ayrılık ve Terkedilme ile Başetme, Depresyon, Obsesif (Takıntı) ve Kompulsif Bozukluk, Borderline-Bipolar Bozukluk-Manik Depresif, Narsistik Kişilik, Panik Atak-Anksiyete-Sosyal Fobi, Öfke Kontrolü, Öz Güven, Bağımlılık(Alkol-Madde-Kumar.., Travma (Kayıp ve Yas)

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?