000

22-02-2019 18:22

2 ay kadar yoğun stres altındaydım.Bu sabah kramplar ile uyandım şimdi ise hafızamı kaybetmekten çok korkuyorum.Yaşım 17.Fazla taktığım için mi bilmiyorum ama bazen unutur gibiyim.Ne yapabilirim?

kaygı yani endişe hayatımızda hep var olan ve olması gereken bir duygudur . Bazen kaygılarımız gerçek ve işlevseldir bazen de gerçek bir kaygı kaynağı yoktur fakat ya olursa ihtimali bizi sıkıntıya sokar ve kaygılanırız bu kaygı ise işlevsel ve gerçek değildir. Yoğun stress ve endişe bazen bu tarz durumlara neden olabilmektedir. Önemli olan kaygımızı tanımak ve daha sonrasında alternatif düşünceler oluşturmak gereklidir. Eğer bu durum ile alakalı çok sıkıntı yaşıyorsanız psikoterapi ile yardım alabilirsiniz. iyi günler diliyorum.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Cinsel İşlev Bozuklukları, Aile ve Çift Terapisi, Kaygı Bozukluğu, Panik Atak, Depresyon, Yetişkin Psikolojisi, Bilişsel Davranışcı Terapi, Beden Algı Bozukluğu, Boşanma Adaptasyonu, Bireysel Terapi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, OKB, Ayrılma Anksiyetesi, Panik Bozukluk, Sosyal Fobi, Fobiler, Şema Terapi, Karamsarlık

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?