ABİMLE GEÇMİŞTE YAŞADIĞIM KAVGALAR..

11-04-2022 23:22

ABİMLE GEÇMİŞTE YAŞADIĞMIZ KAVGALAR HALA BENDE KAVGA ŞİDDET KORKUSU YARATIYOR BENİ ARADIĞINDA VS ÇOK KORKUYORUM HEP BU KAYGIYLA YAŞIYORUM. NE YAPMSAM DA AŞAMIYPRUM KORKULARIMI.

Merhaba, şiddet yaşamın hangi döneminde olursa olsun kişiyi derinden etkileyebilecek bir durum. Deneyimlediğiniz durumların sizi korkuttuğunu ve kaygılandırdığını ifade ediyorsunuz. Bu durumları hangi psikososyal gelişim evresinde deneyimlediğiniz, ebeveyn tutumları, aile içi iletişim ve etkileşimler gibi birçok durum kaygılarınızın muhtemel temelini oluşturmakta. Bu durumdan dolayı yaşamış olduğunuz deneyimleri ele alarak değerlendirmek ve çalışmak kıymetli olacaktır. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Aile Danışmanlığı, Romantik İlişkiler, Sosyal Problemler, Duygudurum Bozuklukları/Depresyon, Anksiyete/Kaygı Bozuklukları, Özgül ve Sosyal Fobi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Beslenme ve Yeme Bozuklukları, Stresle Başa Çıkma, Öfke Yönetimi, Ebeveyn Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Çocuklarda Uyum ve Davranış Problemleri

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?