Ailemeaçılmak istediğimi nasıl söylerim?

24-12-2020 01:47

19 yaşındayım.Annem beni zorla kapattı.Hayatımı kısıtlamakla tehdit etti beni.Birkaç ay oldu kapanalı. Kıyafetlerimden başörtüme kadar her şeyimi en markalardan almasına rağmen mutlu değilim. Kendimi ezik ve çirkin hissediyorum. Anneme bunu istemediğimi nasıl anlatabilirim?

Merhabalar, zor bir dönemden geçiyorsunuz ve hayatınızda siz istemediğiniz halde bir takım değişiklikler oluyor. Kesinlikle kimse ezik veya çirkin değildir herkesin kendine ait iyi olduğu özellikleri yönleri vardır. İletişim becerilerinizi artırabilirsiniz. Bu zor dönemde yalnız hissetmemek için destek alabilirsiniz. İyi günler dilerim.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Cinsel Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi, Ergen ve Yetişkin Terapisi, Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Anksiyete, Fobiler, Öfke Kontrolü, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Diyabet, Onkoloji, Lohusalık Depresyonu, Vajinusmus ve Disparoni, Erken Boşalma, Sertleşme Bozukluğu, Kadın ve Erkekte Cinsel İsteksizlik, Cinsel İşlev Bozuklukları, Aile Danışmanlığı, Evlilik Öncesi Eğitim, Evlilik Sorunları, Evlilikte İletişim Becerilerini Arttırma, Aldatılma, Ayrılık ve Boşanma, Gebelik

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?