Bilinç kaybı, titreme

12-03-2021 13:31

yanımdaki kişinin kim olduğunu unutuyorum içimi korku doluyor kafamın sanki boş gibi hissediyorum sonra titreme başlıyor gözlerimin kaydığını ,bayılacağımı hissediyorum bayılmazsam titremem 10 15 dk sürebiliyor toparlanmak için zamana ihtiyaç duyuyorum bu rahatsızlığın adı ne?





Görünüşe göre bir atak geciriyorsunuz. Ancak durumun öncelikle fizyolojik bir durumdan kaynaklanma ihtimalini düşünerek doktora başvurmanızı öneririm. Eger herhangi bir bulguya rastlanmazsa o zaman psikolojik destek almaya başlayabilirsiniz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bireysel Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Kaygı Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Fobiler, Takıntılar, Anksiyete, Stresle Başa Çıkma, Yeme Bozuklukları, Duygusal Problemler, Kişilik Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Depresyon, Uyku Bozuklukları, İlişki Problemleri, Yetişkin Dikkat Eksikliği, Ergenlik Sorunları, Aile Danışmanlığı, Aile İçi İletişim, Çocuk Gelişimi, Çocuk Eğitimi, Çocuklarda Davranış Problemleri, Parmak Emme, Tırnak Yeme, Saldırganlık, İnatçılık, Karşı Gelme Bozukluğu, Kardeş Kıskançlığı, Alt Islatma, Tuvalet Eğitimi, Gece Terörü, Korkular, Anaokulu Danışmanlığı, Öğrenme Güçlüğü, Dikkat Dağınıklığı, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Ebeveyn Tutumları, Oyun Terapisi, Ergen Çatışmaları, Sınav Kaygısı, Cinsel Terapi, Bağımlılık Terapisi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?