Cinayet Arzusu

05-12-2018 20:57

Bazen içimde birilerini öldürme istegi uyanıyor. Herhangi bir kızgınlık yada öfke hissetmiyorum. Yada özellikle belirli bir insani öldürmek değil istediğim. Sedece insan öldürmeyi arzuluyorum.

Merhaba. Bu bahsettiğiniz durum mutlaka psikolojik danışmanlık almanızı gerektiren bir duygu, düşünce, arzulama bana göre. İsmine ne derseniz diyin. Çünkü temeline mutlaka inmek gerekir. Burada cevaplanarak çözülebilecek bir durum olmadığını düşünüyorum. İnsan öldürünce ne hissedeceksiniz? Aynı düşünce hayvanlar içinde var mı? Cinayet işlemediğiniz zaman ne kaybediyorsunuz? gibi soruların detaylı incelenmesi gerekebilir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, Mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?