Cinsel İsteksizlik

06-11-2020 15:51

2 yıldır evliyiz.4cü ayından itibaren eşim sıkıntılı dönemlerden geçti.kendi ve ailesi için hergün ağlamaklı ve sinirli idi.üstünden 1 yıl geçti. hala ilişkimizde cinsellik yok. Eğer isterse(ben istiyorum diye yapıyor) bana yaklaşıyor ve 2-3 ayda 1 belki.Nasıl yaklaşarak terapiye ikna edebilirim.

bu durum eşiniz ile birlikte size de sorun teşkil ediiyor.Durumun siz ve ilişkinizi iyi yönde etkilemediğini belirtip bireysel destek aldığınızı söylerseniz eşinizinde terapiye olan bakış açısı değişebilir, aynı zamanda kendiniz için de destek almak size de iyi gelebilir. Cinsellik bir birlikteliğin en önemli yapı taşlarındandır, eksikliğinde yaşadığınız duygu durum değişimleri çok normaldir.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Yeme Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Stres ile Başa Çıkma, Bağımlılık, İletişim Bozuklukları, Çocuk Psikolojisi, Ergen Psikolojisi, Öfke Kontrolü, Aile Danışmanlığı, Çift Terapisi, Fobiler, Hipnoterapi, Depresyon, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Dürtü Kontrol, Kişilik Bozuklukları, Davranış Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluklar, İkili İlişkiler, Anne Baba Tutumları, Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Cinsel Yönelimler, Cinsel Kimlikler

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?