DEHB

24-12-2020 00:08

Merhaba, konu başlığındada yazdığım gibi bazı sıkıntılarım söz konusu, gündelik ve profesyonel alandaki yaşamımı olumsuz etkilemekte bu sebepten tedavi sürecine başlamak istiyorum ama nedense bu işin üstesinden gelemeyeceğimi düşünüyorum.İyi çalışmalar.

Merhaba. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu belirtileri ile baş etmesi öğrenildiğinde hayattaki işlevsellik bozulmuyorken müdahale edilmediğinde artarak devam eden, çabuk sıkılma ve sosyal ilişkilerin zedelenmesi, madde kullanımı, depresif duygu durumlarını takiben düşük benlik algısı ile sonuçlanabilmektedir. Bu sebeple belirtilerin kontrol altına alınabilmesi için en etkili yol olan medikal müdahaleye devam etmenizi öneririm. Yetişkinlikte hiperaktivite şiddetinin azalmasına rağmen dikkatin farklı konulara bölünmesi ile dikkatsizlik baskın hale gelmektedir. İlaç, davranışsal müdahale ve toplumsal müdahalelerin birlikte planlandığı bir süreç sizin için en destekleyici yol olacaktır.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Şema Terapi, Mod Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Mindfulness, Kısa Süreli Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Kaygı Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Kriz ve Travma, Kişilerarası Nörobiyoloji, Şiddetsiz İletişim, Duygusal İlişkilerde Çatışmalar, Stres Yönetimi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?