Day dreaming

17-11-2020 00:01

Farkında olmadan hayallere dalıyorum. Bu hayal o kadar gerçekçi oluyor ki ortamın kokusunu bile hissediyorum. O hayalden çıkmak için çok çaba harcamam gerekiyor. Bunun gerçek olmadığını bildiğim halde kontrol edemiyorum. Bunun sebebi ve çözümü nedir?

Hayal kurmak aslında çok güzel bir eylemdir, fakat bu durum sizi rahatsız edecek seviyeye geldiyse günlük hayatınızdan aldığınız tatmin seviyesi yeterli gelmiyor olabilir. Kurduğunuz hayaller genellikle ne üzerine, onu gerçekleştirmek için önünüzde engel ne? Bu gibi sorulara cevap verilerek çözüme ulaşılabilir. Sevgiler..
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Yeme Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Stres ile Başa Çıkma, Bağımlılık, İletişim Bozuklukları, Çocuk Psikolojisi, Ergen Psikolojisi, Öfke Kontrolü, Aile Danışmanlığı, Çift Terapisi, Fobiler, Hipnoterapi, Depresyon, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Dürtü Kontrol, Kişilik Bozuklukları, Davranış Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluklar, İkili İlişkiler, Anne Baba Tutumları, Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Cinsel Yönelimler, Cinsel Kimlikler

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?