Esim para kazanmiyor

26-01-2020 22:21

7 yıldır tüm evi ben gecindiriyorum. Esim sorumlulukhissetmiyor. Artık onun ebeveyni gibi hissediyorum kendi mi. Şimdi annesinin evine yerleşti. Çalışman para kazanmak lazım dedim dediğim de ben olmasam da kirayı ödeyeceksin ne gibi bir yüküm vae sana diyor. Ayrılmalı miyim?

merhabalar, istediğiniz anlamda sorumluluklarını almayan bir eşle yaşadığınız anlaşmazlıklardan bahsetmişsiniz, ancak bunun neticesinde ayrılıp ayrılmamanın kararını , nasıl bir yol izlemeniz gerekeceğine sizin kendinizin karar vermesi en doğru çözüm olacaktır. Bunun içinde bir danışmandan yardım almanız bu süreçte size yardımcı olacaktır.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

12 Yıllık Mesleki Deneyim, Cinsel İşlev Bozuklukları, Vajinusmus, Erken Boşalma, Erektil Disfonksiyon, Cinsel İsteksizlik, Evlilik Sorunları, Aİle İçi Çatışmalar, Çift Problemleri, Ayrılma ve Boşanma Adaptasyonu, Bireysel ve Çift Terapisi, Çift ve Aile Danışmanlığı, Depresyon, Panik Atak, Bilişsel Davranışçı Terapi, İletişim Problemleri, Stresle Başa Çıkma, Yas ve Kayıp Danışmanlığı, Fobiler, MMPI, MMPI Testi Uygulama ve Yorumlama

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?