Esim para kazanmiyor

31-01-2020 09:36

7 yıldır tüm evi ben gecindiriyorum. Esim sorumlulukhissetmiyor. Artık onun ebeveyni gibi hissediyorum kendi mi. Şimdi annesinin evine yerleşti. Çalışman para kazanmak lazım dedim dediğim de ben olmasam da kirayı ödeyeceksin ne gibi bir yüküm vae sana diyor. Ayrılmalı miyim?

merhabalar, istediğiniz anlamda sorumluluklarını almayan bir eşle yaşadığınız anlaşmazlıklardan bahsetmişsiniz, ancak bunun neticesinde ayrılıp ayrılmamanın kararını , nasıl bir yol izlemeniz gerekeceğine sizin kendinizin karar vermesi en doğru çözüm olacaktır. Bunun içinde bir danışmandan yardım almanız bu süreçte size yardımcı olacaktır.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Cinsel İşlev Bozuklukları, Cinsel İsteksizlik, Cinsel Kimlik, Evlilik Sorunları, Bilişsel Davranış Terapisi, Aİle İçi Çatışmalar, Çift Problemleri, EMDR Terapisi, Ayrılma ve Boşanma Adaptasyonu, Bireysel ve Çift Terapisi, Kişilerarası İlişkiler, Çift ve Aile Danışmanlığı, Depresyon, Panik Atak, Bilişsel Davranışçı Terapi, İletişim Problemleri, Stresle Başa Çıkma, Yas ve Kayıp Danışmanlığı, Fobiler, İlişki Problemleri, Travma ve Stres bozukluğu, Obsesyonlar, Öz Güven Problemleri, Ebeveyn Danışmanlığı, Çocuk ve Ergenlerde Cinsel Gelişim

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?