Güçlü bir birey olmaya çalışıyorum fakat bu süreçte çok yoruluyorum.

20-01-2019 10:25

Merhaba. Güçlü ve özgür bir birey olmaya çalışıyorum. Bu yüzden durmadan okuyor, öğreniyor ve yazıyorum. Faydasını da görüyorum tabi. Genel anlamda yalnızım. Giderek yalnızlaştığımı fark ediyorum. Karşı cinse ilgi de duymuyorum bir süredir.

Merhabalar , öncelikle güç ve güçlü olamamak sizin için ne ifade ediyor. Başarasızlık nedir. Her konuda her koşulda başarılı ve güçlü olmak mümkün mü? Biraz daha psikolojik detaylara inmek gerekiyor. Yalnız olmak karşı cinse ilgi duymamak biririni etkileyen bir durum olabilir sonuçta insan sosyal bir varlıktır. Bunu sağlayamamak veya yoksun kalmak sürekli mükemmel olmaya çalışmak ve kendini izole etmek kişiyi depresyona itebilir. Sevgilerimle , Uzman Psikolog Gizem Öztürk.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Cinsel İşlev Bozuklukları, Aile ve Çift Terapisi, Kaygı Bozukluğu, Panik Atak, Depresyon, Yetişkin Psikolojisi, Bilişsel Davranışcı Terapi, Beden Algı Bozukluğu, Boşanma Adaptasyonu, Bireysel Terapi, Sınav Kaygısı, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, OKB, Hiperaktivite, Ayrılma Anksiyetesi, Panik Bozukluk, Sosyal Fobi, Fobiler, Şema Terapi, Karamsarlık, Unutkanlık, Kişilik Bozuklukları

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?