İletişim

23-01-2021 16:20

22 ve 23 yaşında iki çocuğum var. Yalnız bir anneyim. Çocuklarımla çok ciddi iletişim sorunlarımız var. Bir süredir bizi çok mutsuz eden bu sorundan kurtulmak ve normal, sağlıklı ve mutlu bir aile olmak için artık ne yapacağımı bilmiyorum. Yardıma ihtiyacımız var.

Merhabalar, Bu durumu tetikleyen unsurların bulunup üzerine çalışılmasıyla daha iletişimi güçlü ve sağlıklı ilişkiler kurulabilecek düzeye çıkarabiliriz. Yaşların birbirine yakın olmasının verdiği durumlar halen devam ediyor olabilir. Yansımaları hayatınızı zorlaştırması normaldir. Bunu arttıracak sebepler yalnızlığınızdan dolayı da arttıyor çözümü gösteremiyordur. Seans alarak bu durumların üstesinden birlikte gelebiliriz. Sevgiler..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Meslekte 10 Yıllık Deneyim, Çocuklarda Terapi ve Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Çocuk ve Ebeveyn İlişkisi, Ergenlik Dönemi, Çocuklarda Uyku, 2 Yaş Sendromu, İletişim Problemleri, Öz Güven Eksikliği, Kardeş Kıskançlığı, Tuvalet Eğitimi, Çocuklarda Öfke, Çocuklarda Davranış Problemleri, Hamilelik ve Lohusa, Boşanmanın Çocuklar Üzerindeki Etkileri, Çocuklarda Kaygı

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?