İliskilerim

08-01-2022 20:59

Şu zamana kadar 4 tane sevgilim oldu. Hepsinde de bana temaslarında hiçbir duygu hissetmedim. Sadece o an bir eylem varmış da o eylemi gerceklestiriyormus gibi dokunuyor ve öyle öpüyorum. Kimseye aşık da olmadım ama dokunmaları da bende iyi ya da kötü hiçbir his yaratmadi. Sebebi ne olabilir?

Merhaba, duygularınızı tanımaya, tanımlamaya ihtiyacınız olabilir. Durumlara yüklenen anlamlar neler bunlar detaylı konuşulmalı, kendinizi keşfetmek ve bazı farkındalıkları kazanmak adına psikoterapiye başlayabilirsiniz. Klinik Psikolog Meliha Işık.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışcı Terapi, Kısa Süreli Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Şema Terapi, Kadın Cinsel İşlevleri, Yeme Bozuklukları, Duygu Durum Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Panik Atak, Öfke Kontrol Problemleri, Sınav Kaygısı, Ergenlik Dönemi Sorunları, Uyum Sorunları, Stres Yönetimi, Uyku Bozuklukları, Kariyer Planlama, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Cinsel Kimlik, İlişki Problemleri, İletişim Sorunları, Öz Güven Problemleri, Boşanma Danışmanlığı, Özgül Fobiler, Kayıp ve Yas Danışmanlığı, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?