İyi Hissetmiyorum..

19-01-2019 20:07

3yaşımda annemle babam ayrıldılarbabasız ve sürekli çalışan annebüyüdüm.18yaşımda babamın biseksüel olduğunu öğrendim9 aylık evliyim.Arkadaşım yok işte ve bu şehirde mutlu değilim.hiçbirşeyden zevk almıyorum eşim işe gittiğinde evde nefes alamıyorum,ağlama krizleri geçiriyorum yaşamak istemiyorum.

Merhaba, hayatımızın kimi dönemlerinde kendimizi hayata adapte olmamış hissederiz. Birey adapte olmadığı zamanlar uyum problemi gibi sorunlar ile karşı karşıya kalır. Ve bireyin yalnız hissetmesine sebep olabilir. Yaşadığınız sıkıntıların kaynağına inmek ve bu yolda bir uzman ile çözüm yolu üretmek en mantıklısı.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yaşam Koçluğu, Eğitim Koçluğu, Depresyon, Çift Terapisi, Mesleki Danışmalık, Sınav Kaygısı, Özgüven Problemi, Öfke Kontrol Problemi, Panik Atak, Dikkat Eksikliği, Bireysel Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Sosyal Beceri Kazanma, Anksiyete, Obsesif Kompülsif Bozukluk, Fobiler, Sosyal Kaygı, Bipolar Bozukluklar, İlişki Bağımlılığı, Yeme Bağımlılığı, Diyet Psikolojisi, Spor Psikolojisi, Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Çocuk Gelişimi, Hiperaktivite, Otizm, (Zihinsel) Engelli Psikolojisi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?