Kaygı Nedenleri

30-11-2021 22:38

Pandemiyle ilgili herşeyi okuyarak başlarda bilgi sahibi olurken, bir yakınımın kaybım sonucu kaygısal bozukluğa evrildiğini farkedip doğru kaynaklarla görüşlerimi paylaşıp, kaygı durumumu gerek bilgisi gerekse alanında uzmanlığı ile çözümleyecek bir danışman aramaktayım, yardımlarınızı rica ederim.

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Yaşadığımız dönem kaygılarınızın artığı bir dönem. Buna bir yakın kaybının travmatik bir niteliği dahil ettiğini ifade ediyorsunuz. Yaşama müdahale eden, varlığımızı tehdit eden, son derece zorlayıcı ve kaygı verici bir dönemi ve ona eşlik eden depresyon dediğimiz mutsuzluk ve kaygı takip edebiliyor. Size çaresiz hissettiren kaygılarınız terapi yoluyla da ele alınabilir. Bu terapi; kaygının kökenlerine ve kaybedilmiş kontrol ve güven duygusunu geliştirmeye odaklanır. Böylece bir rahatlama sağlanabilir. Esenlikler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Duygusal İlişki Problemleri, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Depresyon, Kişilik Bozuklukları, Bipolar Bozukluk, Psikanalitik Terapi, Öfke Kontrol Problemleri, Öz Güven Problemleri, Yas Danışmanlığı, Somatizasyon Bozuklukları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?