Kendime zarar vermek hosuma gidiyor

25-01-2019 13:59

Kendime zarar vermek beni rahatlatiyor.Ama biraktim bu eylemi onun yerine alkolu tercih ediyorum.Ama o his geri dondu unutmustum tekrardan o duygu beni ele gecirmeye calisiyor.Yardim edebilir misiniz?

Merhaba ,alkol ya da benzeri madde alımı maalesef ki bizlerin yaşamda karşılaştığı sorunları çözmemektedir.Öncelikle sizde kendinize zarar vermeyi tetikleyen duygu ve durumları bulmak,buna dair çalışma yapmak gerekmektedir.Hiçbir şey sebepsiz değildir.Geçmişte mutlaka sizi yaralayan ,acıtan deneyimler olmuş ki bu üzüntüleri bedeninize yönlendiriyorsunuz.Kısacası bağımlılık yaratıcı bir nesne,davranış ya da maddeye tutunmak yerine sorunun esas kökenini görmek yaşam kalitenizi yükseltmek adına önemli olacaktır . Dilerseniz birlikte çalışabiliriz sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kişilik Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bireysel Terapi, Kaygı Bozuklukları, Çatışma Çözme Becerisi, Çift Danışmanlığı, Fobi, Akademik Değerlendirme, Dikkat Eksikliği, Öğrenme Güçlüğü, Gelişimsel Bozukluklar, Ergenlik Sorunları, Travma, Yeme Bozuklukları, Borderline Kişilik Bozukluğu, Madde Bağımlılığı, Panik atak, gelişim dönemi problemleri

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?