Kendimi adlandıramıyorum

31-05-2021 01:22

Merhaba,lütfen bana yol gösterin.35 yaşını geçmiş bir beyim.küçükken yaşadıgım tacizlerden mi bilmem hemcinslerime ilgi duyuyorum ancak sorunum bu değil erkek ayyakları ilgi alanıma giriyor.Bunu anlandırmak zor ama erkek ayagı benim için cinsel obje.Yani tüm cinsel hayellerim bunun üzerine.

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Eşcinsel arzularınızdan ve cinsel haz alma amacıyla ayak fetişizmden bahestmişsiniz. Eylem ya da fantezilerdeki pozisyonuzun anlamı ruhsal yapınızla ilişkilidir. Cinsel kimliğinizin sizin için ortaya çıkardığı problemleri terapi ile ele almak mümkün. Cinsel haz alma yolları üzerinde etkili olan fantezileriniz ve ruhsal yapınızı ele almak, kendinizi anlamayı sağlaya bilir. Böylece bir rahatlama sağlanabilir. Esenlikler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Duygusal İlişki Problemleri, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Depresyon, Kişilik Bozuklukları, Bipolar Bozukluk, Psikanalitik Terapi, Öfke Kontrol Problemleri, Öz Güven Problemleri, Yas Danışmanlığı, Somatizasyon Bozuklukları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?