Kizimin yardima ihtiyaci var

20-06-2021 12:00

Kizim 12 yasinda kimsryle gorusmeyip balkona bile cikmiyor odasindan cikmiyor direkt bir pisikologla online gorusmesin den ziyade once sizlere danisip ona terapi almasi gerektigini nasil soylemeliyim bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Kızınızın durumunu değerlendirmek ve size bir takim önerilerde bulunmak için sizinle görüşme yapmanın şimdilik en uygun olacağını düşünüyorum. Böylece , sizin kızınız için neler yapabileceğinizi duymak ve durumun yarattığı kaygıyı gidermek bir rahatlama sağlayacaktır. Kızınızın kapanması ve yaşamını sınırlandırması duygusal olarak çökkün ve enerjisiz olmakla ilgili olabilir. Kapanma için somut bir neden (ayrılık, başarısızlık, ölüm v.b.) varsa bunun etkisi altında olduğunu düşüne biliriz. Terapi bu anlamada güçlendirici ve baş etmeyi sağlayıcı bir nitelikte olabilir. Esenlikler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Psikanalitik/Psikodinamik Terapi, Çift ve İlişki Terapisi, Kıskançlık ve Güvensizlik, Aldatma Aldatılma, Cinsel Sorunlar, Ayrılık ve Terkedilme ile Başetme, Depresyon, Obsesif (Takıntı) ve Kompulsif Bozukluk, Borderline-Bipolar Bozukluk-Manik Depresif, Narsistik Kişilik, Panik Atak-Anksiyete-Sosyal Fobi, Öfke Kontrolü, Öz Güven, Bağımlılık(Alkol-Madde-Kumar.., Travma (Kayıp ve Yas)

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?