Korku

10-12-2020 00:57

Arkadaşım dostum dediğim insanlar benimle konuşmayınca hemen korkuya kapılıyorum acaba başıma bir olay veya belamı getirecekler birisi ile Tanışınca hemen güvensizlik oluşuyor bana oyun mu oynayacak başıma belamı açacak hep böyle kaygılarım var her gün her saniye diken üstündeyim ne yapmalıyım?

Bahsettiğiniz düşünceler zihnimizin yaşanılan durumu gerçeği yansıtmayan şekilde algılayıp duruma getirdiği yanlış yorumlar sonucunda ortaya çıkan, genellikle olumsuz beklentiler sunan, ani ve zihinden uzaklaştırması zor düşünceler. Bu düşüncelerin ele alınışında sağlanabilecek dönüşümler ve olayın başka açılardan değerlendirilmesine yönelik yürütülecek çalışmalar tarif ettiğiniz diken üstünde olma, kaygılanma gibi etkilerde değişiklik sunacaktır.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

ISST Uluslararası Şema Terapi Birliği, Şema Psikoterapisti, Şema Terapi, Mod Terapi, Kişilerarası Nörobiyoloji, Bilişsel Davranışçı Terapi, Mindfulness, Kısa Süreli Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Kaygı Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Kriz ve Travma, Şiddetsiz İletişim, Duygusal İlişkilerde Çatışmalar, Stres Yönetimi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?