Mutluluk maddi sevinçlerden ibaret olsaydı, çayıra koşan öküzleri mutlu saymak gerekirdi

28-05-2019 17:24

Ne zman hayatımın mutsuz bi dönemine gelsem farkediyorum ki 30 kilo almısım ve aşırı çikolata yemişim, beni mutlu eden tek şeyi o gördüğüm için sanırım. Herşey normale dönümce hızlı bi şekilde zayıflıyorum ve suan yine 30 kilo aldım bu döngüyü kırmak için ne yapablirim nasıl çözemliyim???

Hızlı kilo alıp vermek metabolizmanızı etkileyen önemli nedenler. Çikolatayı gün içinde fazla tüketiyor olmak ve almış olduğunuz kalorili ile besin enerjilerini tüketebilmek ve gerekli fiziksel aktivite planınızda dikkatinizden kaçmayan düzenlemeleri oluşturmak önemlidir. Dikkate değer duyularla ve ya duygu durumuyla meydana gelen beslenme alışkanlıklarınızı farkında olmamız için iyi bir program oluşturmak gerekir. Dilerseniz randevu saatinizi oluşturabilirsiniz .
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Davranışçı Terapiler, Bireysel Terapi, Dışavurumcu Sanat Terapileri, Kişiler Arası İlişkiler, Özgüven Sorunu, Kariyer Danışmanlığı, Stressle Başa Çıkma, Çocuk ve Aile Ruh Sağlığı, Sosyal Kaygı, Öfke Kontrolü, Fobiler, Dikkat ve Zeka Testleri, Sağlıklı Yaşam Koçluğu

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?