Neyim var

16-07-2023 13:04

Kalp çarpıntısı heyecan hissi hissediyorum devamlı. göğüsümde biri oturuyor sanki. Efor sarfedemiyorum kalbim duracak gibi oluyor ağlamak istiyorum geceleri özellikle. 2 defa kardiyoloji ye gittim 2 defa acillik oldum birşeyin yok dediler. Neyim var benim ?

Merhaba, kalp çarpıntılarınızın sebebi panik atak olabilir. Doktor kontrolünden geçtiğinizde bir sorun olmadığını söylediyse ve kalp çarpıntılarınız devam ediyorsa bu kez kardiyoloji değil psikiyatri bölümünden randevu almalısınız. Panik Bozukluk tanısı konulursa psikoterapi desteği ile birlikte bu ataklardan kurtulmanız mümkündür. Psikiyatrist kontrolünden geçtikten sonra psikolog desteği alabilirsiniz. İlk yapmanız gereken şey psikiyatri bölümünden randevu almaktır. Sağlıklı günler dilerim.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Bireysel/Yetişkin Terapisi, Çocuk ve Ergen Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Depresyon, Bipolar Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Panik Bozukluk, Fobiler, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Kayıp ve Yas, Öz Güven Problemleri, Öfke Kontrol Problemleri, İletişim Problemleri, Romantik İlişki Problemleri

HEMEN SEANSA BAŞLA
RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?