Sevdiğimi nasıl unuturum

11-12-2020 00:40

Hocam çok sevdiğim bir kız var ayrıldık ve ben onu hic Unutamıyorum.O beni istemiyor ama ben unutamıyorum nasıl unutabilirim lütfen bana yardımcı olun.

Cevap için pek çok parametreyi göz önünde bulundurmak yerinde olabilir. Sanılanın aksine kayıp ve yas süreçleri yalnızca sevilen birinin ölümü sonrasında yaşanmaz; sevilen bir kişiden ayrılık sonrasında da benzer kayıp süreçlerini yaşayabiliriz. Bunun yanında ayrılık sonrasında benzer zorlanmaları daha önceki bir ilişkide yaşayıp yaşamadığınız, ilişki içerisinde olmaya yönelik bir duyarlılığınızın olup olmadığı gibi konular da kıymetli. Dolayısıyla nasıl unutacağınızdan ziyade ne oluyor da unutamadığınızı düşünüyorsunuz sorusu üzerinde durmayı tercih edebilirsiniz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

ISST Uluslararası Şema Terapi Birliği, Şema Psikoterapisti, Şema Terapi, Mod Terapi, Kişilerarası Nörobiyoloji, Bilişsel Davranışçı Terapi, Mindfulness, Kısa Süreli Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Kaygı Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Kriz ve Travma, Şiddetsiz İletişim, Duygusal İlişkilerde Çatışmalar, Stres Yönetimi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?