Severken tokat atmak

29-10-2020 08:00

Esim bana sevgisini gosterirken veya aferin derken tokat atiyor. Bu beni cok rahatsiz ettigi icin yapmamasini istiyorum ama benim sevmem boyle diyor? Dogru olan ne?

Eğer ki bu durum sizi rahatsız ediyorsa bunu eşinizle paylaşmalısınız ki zaten paylaşmışsınız. Anladığım kadarıyla, eşinizin sevgi gösterisi olarak gösterdiği davranış sizde huzuruzluk yaratıyorsa artık o sevgi olmaktan çıkar. Böyle bir durumda "Beni böyle seveceksen sevmeni istemiyorum" gibi derin anlam içeren cümleler ile sizde yaşattığı stresi karşı tarafa aktarabilir, davranışa son verebilirsiniz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yeme Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Stres ile Başa Çıkma, Bağımlılık, İletişim Bozuklukları, Çocuk Psikolojisi, Ergen Psikolojisi, Öfke Kontrolü, Aile Danışmanlığı, Çift Terapisi, Fobiler, Hipnoterapi, Depresyon, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Dürtü Kontrol, Kişilik Bozuklukları, Davranış Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluklar, İkili İlişkiler, Anne Baba Tutumları, Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Cinsel Yönelimler, Cinsel Kimlikler

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?