Sorun ne

29-05-2021 17:30

Merhabalar ben birinden hoşlandığım zaman ona asla ilgimi gösteremiyorum. İlk mesajı asla ben atamıyorum hep o atsın diye bekliyorum. Meslek olarak çok iyi bir durumdayım ve etrafımdakilerin söylediği kadarıyla da güzel bir kızım. 30 yaşımdayım ve gerçekten artık evlenmek istiyorum.

Merhabalar, ben psikolog Lidya Yılmaz. Sorunların nedenlerini bulmaya çalışın. Hissettiklerinize ve düşüncelerinize bakın. Hissettiklerimizi söylemek, paylaşmak güzel bir şeydir. Sevgimiz, ilgimiz paylaştıkça çoğalır. Davranışlarınızı sergilemek için zorlanıyorsanız en kötü ne olur sorusunu kendinize sorabilirsiniz. O andaki düşüncelerinize bakın. Düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz. Evlilik yolunda önemli olan yaş değil, doğru insanı bulmaktır. Sizi anlayan, seven, saygı gösteren. Konuyla ilgili düşünceleriniz sizin ruh halinizi fazlasıyla etkiliyor ise, birlikte bir yola başlayabiliriz. Sevgiyle kalın.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Anksiyete (Kaygı) Problemleri, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Yeme Bozuklukları, Öfke Kontrol Problemleri

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?