Sürekli düşünüyorum

13-06-2021 09:21

Merhaba ben sürekli uyumak istiyorum uyandığım zaman düşüncelerimde boğuluyorum gelecek kaygısı bu durumlarım nasıl olacak gibi düşüncelere kapılıyorum nasıl düzelir nasıl rahatlarım teşekkürler

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Yaşadığınız durum; günlük yaşamın sorunları ve isteklerinize ulaşmaktaki umutsuzluğunuz, zorluğunuz nedeniyle uykuya yöneliyor gibisiniz. Bazen yaşanan yetersizlik; güncel bir sorundan (ayrılık, işsiz kalma v.b.), içinden çıkılmaz bir sorundan kaynaklanabilir. Bazen gelecekte gerçekleşmesi umut edilen şeyin gerçekleşmeyeceğine dair umutsuzluk rol oynar. Bunun tesbiti gerekir. Terapi ile bu konudaki duyarlılığı ve mutsuzluğu gidermek , kişinin bozulmuş dengesini yeniden sağlamak ve yaşama yeniden canlılık katmayı sağlayabilir. Esenlikler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

16 Yıllık Mesleki Deneyim, Psikanalitik/Psikodinamik Terapi, Çift ve İlişki Terapisi, Kıskançlık ve Güvensizlik, Aldatma Aldatılma, Ayrılık ile Başetme ve İlişkiyi Düzenleme, Depresyon, Obsesif ve Kompulsif Kişilik, Borderline-Bipolar Bozukluk-Manik Depresif, Narsistik Kişilik, Panik Atak, Anksiyete, Sosyal Fobi, Öz Güven Sorunları, Travma (Kayıp ve Yas)

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?