Sürekli sevgili takip etmek istiyorum

02-02-2019 18:45

Sevgilim çok duyarsız davranışları yüzünden sürekli ondan şüphe ediyorum sürekli eşyalarını karıştırıyorum hep takipteyim bu benide çok rahatsız ediyor ne yapmam gerek ?

Merhaba,gerçek bir ilişki şüphe üzerine kurulmaz ve güven içerir.Bir takım sağlıksız durumlar gelişiyor ise şayet bu ilişkiye dair bir tükenmenin habercisi olabilmektedir.Elbetteki hangi durumlar karşısında şüpheleniyorsunuz bu sağlıklı bir şüphe midir ? sizinle konuşarak ,kişilik yapınızı görerek ele alabileceğimiz konular bunlar. Fakat yüzeyde görünen sanıyorum ki sevgilinizle iletişim sıkıntısı bulunmakta. Bir an önce kendisiyle rahatsız olduğunuz durumları uygun bir dille tartışmadan konuşma yoluna gidin ,kendi içinizde yaşamayın ,kuruntulara kapılmadan ifade edin ve gerek duyarsanız yardım alın sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kişilik Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bireysel Terapi, Kaygı Bozuklukları, Çatışma Çözme Becerisi, Çift Danışmanlığı, Fobi, Akademik Değerlendirme, Dikkat Eksikliği, Öğrenme Güçlüğü, Gelişimsel Bozukluklar, Ergenlik Sorunları, Travma, Yeme Bozuklukları, Borderline Kişilik Bozukluğu, Madde Bağımlılığı, Panik atak, gelişim dönemi problemleri

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?