Vazgeçememek

10-12-2019 12:06

Aşık olduğum adamdan vazgeçmem gerekiyor. Bazı ailevi sebeplerden dolayı itiraf etmedim. Şu anda başkasıyla evli ancak ikimiz de birbirimizden vazgeçemiyoruz. Nasıl bir psikolojik destek almam gerekiyor. Kendimi fazla aciz hissediyorum.

Merhabalar, öncelikle görünürdeki tablo her ne kadar çok olumsuz olsa da bu durumun zaman içinde çeşitli koşullar dahilinde ve iki kişinin katkısıyla gerçekleştiğini hatırlayarak, kendinizi suçlamaktan vazgeçmelisiniz. Bu durumda yapılacak tek şey var maalesef, eğer gerçekten birbirinizden vazgeçemiyor ve kopmak istemiyorsanız, bu süreçte üçüncü bir kişinin hayatını da olumsuz etkilemeye gerek yok. Beyefendi evliliği bitirmenin de zorluğunu göze alarak gerçeklerle yüzleşmeli ve az zararla bu ilişki karmaşasından kurtulmalıdır.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

1000'den Fazla Online Terapi Seansı, Depresyon, İlişki Yönetimi, Anksiyete, Bireysel Terapi, Aile ve Çift Terapisi, Evlilik ve Boşanma Danışmalığı, Arabuluculuk, Mükemmelliyetçilik, Ebeveyn Danışmanlığı, Bipolar, Borderline Kişilik Bozukluğu, Fobiler, Yas Danışmanlığı, Mesleki Danışmanlık, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Özgül Fobiler, Stresle Başa Çıkma, Özgüven Problemi, Öfke Kontrol Problemi, İlişki Bağımlılığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?