Yakınlarımdan uzaklaşmak

07-01-2022 21:26

Merhabalar! Ben yalnız yaşan birisiyim. Ailemde ki bireylere, en yakın arkadaşlarıma olan sevgim gitti. Sanki yabancı kişilermiş gibi hissediyor ve öyle davranıyorum. Onları gördüğüm zaman pek bir şey hissetmiyorum. Bu durumdan kurtulmak için ne yapmalıyım.

Merhaba, sanıyorum ki çevrenizden fiziksel ve duygusal olarak uzaklaşmış durumdasınız. Çevrenizdekileri kendinize yakın hissedebilmeniz onlarla olan ilişkinizi geliştirebilmeniz için birlikte zaman geçirmeniz ve karşılıklı paylaşımlarda bulunmanız size yardımcı olabilir. Kendi hayatınıza katabilmeniz için yaşamınızla ve kendinizle ilgili bir takım paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Çevrenizdekilerle ilgili hayatları ve yaşadıkları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ortak keyif aldığınız aktivitelerde bulunabilirsiniz. Başlarsa size zoraki ve samimiyetsizlik gibi gelse de kendinizi rahat bıraktığınızda yaşadığınız andan keyif alabilirsiniz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yaygın Kaygı Bozukluğu, Anksiyete, Öz Güven Eksikliği, Sosyal ve İlişkisel Sorunlar, Aile İçi Çatışmalar, Travma, Yas, Dikkat Eksikliği, Panik Bozukluk, Sınav Kaygısı, Romantik İlişkiler, İletişim Problemleri, Kendini Tanıma ve Anlama

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?