Yalniz kalma isteği.

09-07-2021 12:53

35 yaşındayım.cocuklugumdan beri yalnizlik yasıyorum.eskiden kız arkadaşlarımın yanında rahat olamazdım hep ayrilmak isterdim.onlari üzüp ayrilirdik.son 5 yildir sosyal hayattan uzağım yuzeysel iletisim halindeyim.agrasifim insanları kiriyorum.canim istemesine rağmen karşı cinse yaklasamiyorum şuan.

Merhaba ben psikolojik danışman Çisil Dinç. Anladığım kadarıyla hissettiğiniz bu duygular oldukça yoğunlaşmış durumda. Sosyal bir hayatınızın olması arzusu içerisindesiniz ancak çevrenizdeki kişileri de kendinizden uzaklaştıran bir tarafınız olduğunu söylüyorsunuz. Bu yakınlık ihtiyacına karşı kişilerle iletişim kurmanızı engelleyen şey nedir? Yalnızlık sizin için ne anlama geliyor? İçinizde bulunduğunuz süreçle başa çıkabilmek adına psikolojik destek almanızı öneririm. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Duygusal İlişki Problemleri, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Öfke Kontrol Problemleri, Depresyon, Öz Güven Problemleri, Yas Danışmanlığı, Bilinçli Farkındalık/Öz Şefkat, EMDR, Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı, Psikodrama, Travma

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?