Yardımcı olursanız çok mutlu olurum

13-12-2020 23:44

Benim 7 yıllık bir ilişkim var. Lisede başladık şuan 23 yaşındayım. Sevgilim hep ailesine yardim etti şimdi bana evliliği erteleyelim 3-4 yıl beraber birikim yapalım diyor. Annesi ise bana askerde kalsın hem sana hem ailesine yardımı olur diyor. Bu ilerde de mi böyle olur?

İleride olmasından çekindiğiniz şey erkek arkadaşınızın ailesine yardım etmesi mi? Eğer öyleyse ne olacağını ileride zaman gösterir.. Fakat bu konu hakkındaki kaygılarınızı detaylıca konuşmak size iyi gelebilir, sevgilinizle kaygılarınızı paylaşır, sizi ve kaygılarınızı anlamasını sağlarsanız sağlıklı bir ilişki için güzel bir adım atmış olursunuz. sevgiler..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yeme Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Stres ile Başa Çıkma, Bağımlılık, İletişim Bozuklukları, Çocuk Psikolojisi, Ergen Psikolojisi, Öfke Kontrolü, Aile Danışmanlığı, Çift Terapisi, Fobiler, Hipnoterapi, Depresyon, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Dürtü Kontrol, Kişilik Bozuklukları, Davranış Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluklar, İkili İlişkiler, Anne Baba Tutumları, Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Cinsel Yönelimler, Cinsel Kimlikler

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?