Yorgunum.

22-04-2021 16:23

Her gün balkonda intiharı düşlüyorum. Daha önce yapmıştım, artık cesaretim yok. Ya bu hayattan kurtulmalıyım ya da geleceğimi kazanmalıyım. Ailem psikolojik destek almamı istemiyor ama ihtiyacım var. Uyuyamıyorum ve gece yarısı evde dolaşıyorum. Yalnızlık bunaltıyor ama insan görmekte istemiyorum.

Merhaba ben Klinik Psikolog Zeynep Meltem Torun. İntihar düşünceleri fark edildikleri andan itibaren ihmal edilmeden bir ruh sağlığı uzmanı ile ele alınmalıdırlar. Desteğe ihtiyacınız olduğunun farkında olmanız sizin için oldukça önemli bir adım. İntihar düşüncelerine eşlik eden yalnızlık duygusu ve sosyal geri çekilme gibi belirtilerinizi de en kısa zamanda başvuracağınız ruh sağlığı profesyoneli ile ele alabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Travma ve Yas, Kaygı Bozuklukları, Fobi, İlişki ve Ayrılık Danışmanlığı, Çözüm Odaklı Terapi, Duygudurum Bozuklukları, Stres Yönetimi, Yetişkin Psikoterapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Depresyon, Beden Dismorfik Bozukluğu, Sınav Kaygısı, Öfke Kontrolü, Ebeveyn Danışmanlığı

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?