cocuk psikoloisi

09-03-2022 14:06

2.5 yasindaki kizimi 2 ay sure ile babanne ve babasi ile birakmak zorundayim ama bu surecin onun psikolojisini bozmasindan cok korkuyorum henuz kendini tam olarak ifade edemiyor ama bu surece hazirlik ve surec icerisinde psikolojik danismanlik almamiz lazim mi ?

Merhaba ben Klinik Psikolog Ayça Köklü.0-3 yaş bakımverenlerle ayrılık kaygısı yaşadıkları dönemdir ve normal kabul edilir. Doğru yaklaşımlarla bu süreç iyi yönetilebilmektedir. Sizin durumunuz daha özel ve dikkatli yaklaşılması gereken bir konu mutlaka destek almanız minimum duygusal hasarla atlatmasını sağlayacaktır. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi, Mindfullness Stres Azaltma Programı, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR (Göz Hareketleriyle Yeniden Duyarsızlaştırma), Ergen ve Çocuk Danışmanlığı, Deneyimsel ve Theraplay Oyun Terapisi, Aile ve Ebeveyn Danışmanlığı), Öz Güven Sorunları, Fobiler, Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu, Duygudurum Bozuklukları, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, İlişki ve İletişim Sorunları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?