destek

05-05-2022 11:01

ismini koyabildiğim belirli bir sorunum yok. neye göre bir terapist seçimi yapmam gerekiyor, nereden konuşmaya başlayacağım fikrim yok ve kafam çok karışık. online terapi benim için daha mantıklı, yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, uzman seçimi yapmak önemli bir konu. Evimdeki psikolog üzerinden değerlendirme yapmayı düşünüyorsanız psikolojik danışman, psikolog ve klinik psikologların uzmanlık alanlarına ve özgeçmişlerine bakarak size en uygun olduğunu düşündüğünüz kişiyle seansa başlayabilirsiniz. İlk seanslar ruh sağlığı uzmanı ve danışanın birbirini tanıdığı, daha çok soru cevap şeklinde ilerleyen süreçlerdir. Nereden anlatmaya başlayacağınız konusuna bu şekilde yanıt verebilirim. Psikolojik danışma ve terapi almak için bir sorun olması şart değildir. Seanslar ilerledikçe kafa karışıklığı yaratan durumlar ele alınır ve nedenleri üzerinde durulur. Umarım farkındalıkların bol olduğu bir süreç olur. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yetişkinlerle Bireysel Danışmanlık, Kaygı Problemleri, Kişiler Arası İlişkiler, Stresle Başa Çıkma, Öfke Kontrol Problemleri, Mükemmelliyetçilik, Motivasyon Problemleri, Zaman Yönetimi, Uyum Problemleri, Öz Güven Problemleri, Gündelik Yaşam Problemleri, Romantik İlişki Problemleri

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?