erken boşalma

05-06-2021 11:52

Merhaba, ben yıllardır erken boşalma sorunu yaşıyorum ve bu konuda çözüm bulamadım. jel hap krem vesaire çözüm olmuyor. bir takım tekniklerde çözüm olmadı. bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Cinsel ilişki ve buna bağlı yaşadığımız sorunların, temelde ilişkisel ve psikolojik yönlerinin ağır bastığını söyleyebiliriz. Bu meselede, yeterlilik-yetersizlik ve karşı cinle ilişkideki olumlu-olumsuz kendilik algımız belirleyici olur. Bu konuda yapılacak terapi etkili olur ve istenen fayda sağlanır. Bu terapide kişisel bir takım farklılıklar olabiliyor. Her kişini "Erken boşalma" sorunun nedeni olduğu için o nedenin doğru bir şekilde belirlenmesi ve ortadan kaldırılması gerekir. Güven ve istekleri dikkate alan bir yaklaşım benimsenmeli ve kişilerin öz güvenlerinin örselenmesinin önüne geçmek için yeterince özenli davranılmalı.Böylece yaşamın daha keyifli olması ve kendimizi iyi hissediş mümkün olur. Esenlikler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

16 Yıllık Mesleki Deneyim, Psikanalitik/Psikodinamik Terapi, Çift ve ilişki terapisi, Kıskançlık ve Güvensizlik, Aldatma Aldatılma, Depresyon, Obsesif ve Kompulsif Kişilik, Borderline, Bipolar, Manik Depresif, Narsistik Kişilik, Anksiyete, Sosyal Fobi, Panik Atak, Öz Güven Sorunları

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?