erken boşalma

05-06-2021 15:39

Merhaba, ben yıllardır erken boşalma sorunu yaşıyorum ve bu konuda çözüm bulamadım. jel hap krem vesaire çözüm olmuyor. bir takım tekniklerde çözüm olmadı. bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Cinsel ilişki ve buna bağlı yaşadığımız sorunların, temelde ilişkisel ve psikolojik yönlerinin ağır bastığını söyleyebiliriz. Bu meselede, yeterlilik-yetersizlik ve karşı cinle ilişkideki olumlu-olumsuz kendilik algımız belirleyici olur. Bu konuda yapılacak terapi etkili olur ve istenen fayda sağlanır. Bu terapide kişisel bir takım farklılıklar olabiliyor. Her kişini "Erken boşalma" sorunun nedeni olduğu için o nedenin doğru bir şekilde belirlenmesi ve ortadan kaldırılması gerekir. Güven ve istekleri dikkate alan bir yaklaşım benimsenmeli ve kişilerin öz güvenlerinin örselenmesinin önüne geçmek için yeterince özenli davranılmalı.Böylece yaşamın daha keyifli olması ve kendimizi iyi hissediş mümkün olur. Esenlikler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Duygusal İlişki Problemleri, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Depresyon, Kişilik Bozuklukları, Bipolar Bozukluk, Psikanalitik Terapi, Öfke Kontrol Problemleri, Öz Güven Problemleri, Yas Danışmanlığı, Somatizasyon Bozuklukları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?