kendimi çok kötü hissediyorummmmmmmmm

24-03-2019 13:39

ben çocukluğumdan beri olmasını ve içinde olsam ne olur diye düşündüğüm her şeyi bir film gibi canlandırıyorum bu durum beni çok rahatsız ediyor zamanımıda çalıyor ünüversite öğrencisiyim ama zamanımı çaldığı için çalışamıyorumm bi bakıyorum akşam olmuş bu durum ne ve nasıl baş edebilirim ..

Merhaba. hayal dünyanızda ki sahneleri incelemek ve onların kaynağına inmemiz gerekiyor. Hayatınızın belirli dönemlerinde çözülmemiş sorunlar olabilir. Çözülmeyen sorunlar halının altına süpürdüğümüz toz gibidir. Görülmez ama hep oradadır. Sorunlarınıza birlikte çözüm yolu arayıp yola devam etmenizi sağlayabiliriz. Böylece odaklanma sorununuzda yavaş yavaş ortadan kalkacaktır.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yaşam Koçluğu, Eğitim Koçluğu, Depresyon, Çift Terapisi, Mesleki Danışmalık, Sınav Kaygısı, Özgüven Problemi, Öfke Kontrol Problemi, Panik Atak, Dikkat Eksikliği, Bireysel Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Sosyal Beceri Kazanma, Anksiyete, Obsesif Kompülsif Bozukluk, Fobiler, Sosyal Kaygı, Bipolar Bozukluklar, İlişki Bağımlılığı, Yeme Bağımlılığı, Diyet Psikolojisi, Spor Psikolojisi, Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Çocuk Gelişimi, Hiperaktivite, Otizm, (Zihinsel) Engelli Psikolojisi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?