yalan soyluyorum

28-10-2020 20:32

Ben bazen durup dururken o an iyi hissetmek icin yalan soyluyorum. Olmamis seyleri olmus gibi anlatiyorum. Sonra neden anlattigimi dusundugumde, mantikli bir sebep bulamiyorum. Bu durumu nasil yenebilirim? Cunku bazen ne dogru ne yalan unutuyorum.

Olmak istediğimiz kişiyi veya yapmak istediğimiz şeyleri insanlarla paylaşırsak sanki hedeflerimizi geçekleştirmiçesine beynimiz dopamin salgılar ve iyi hissederiz aynı durum olmasını çok istediğimiz şeyleri olmuşcasına anlatırken de geçerli. Böyle bir durumda söylenilen yalanları tespit edip, hangi konu üzerine yoğunlaşılıyor bunu belirlememiz gerekir.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Yeme Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Stres ile Başa Çıkma, Bağımlılık, İletişim Bozuklukları, Çocuk Psikolojisi, Ergen Psikolojisi, Öfke Kontrolü, Aile Danışmanlığı, Çift Terapisi, Fobiler, Hipnoterapi, Depresyon, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Dürtü Kontrol, Kişilik Bozuklukları, Davranış Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluklar, İkili İlişkiler, Anne Baba Tutumları, Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Cinsel Yönelimler, Cinsel Kimlikler

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?