yardım edin

19-12-2020 19:39

İçimde yoğun bir şekilde yalnız kalma korkusu var. Şu anda hayatımda olan kişiyle de ilişkimi bu yüzden başlattığımı düşünüyorum. Onu seviyorum ama asıl sevme ve hayatımda tutma amacım yalnız kalmamak gibi geliyor. Ayrıca anksiyete testi yaptım. Anksiyete seviyem normal seviyenin üstünde çıktı.

Merhaba. Yalnız kalmak hassas olduğunuz bir konu gibi duruyor. Bu hassasiyetle başa çıkmak için de ilişkiler başlattığınızdan söz ediyorsunuz. Sizin de değindiğiniz gibi bu tür bir ilişki içerisinde olma olumsuz bir başa çıkma yolu olabilir. Psikoterapi görüşmelerine başlamayı düşünürseniz olumsuz başa çıkmaların yer değiştirilip tutum değişikliği sağlanması yönünde bir yol izlenebilir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

ISST Uluslararası Şema Terapi Birliği, Şema Psikoterapisti, Şema Terapi, Mod Terapi, Kişilerarası Nörobiyoloji, Bilişsel Davranışçı Terapi, Mindfulness, Kısa Süreli Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Kaygı Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Kriz ve Travma, Şiddetsiz İletişim, Duygusal İlişkilerde Çatışmalar, Stres Yönetimi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?