Ailevi sorunlar

16-09-2022 21:37

Merhabalar, annemle sorun yaşıyorum. Çocuklarını sevemiyor. Çocuklarıyla sürekli kavgalı. Ablalarımdan biri annemle kavga ede ede kanser oldu ve öldü. Annem kocasını, yani babamı ve bir kızını kaybetmiş olmasına rağmen yaşamın ve geriye kalanların kıymetini anlamakta zorlanıyor.

Merhabalar, anneyle yaşanılan sorunlar anladığım kadarıyla sizin ve diğer aile bireylerinizin hayatını etkilemektedir. Annenizle nasıl sorunlar yaşıyorsunuz? Bu sorunları çözmek için neler yapıldı? İnsanlar kendi yanlışlarının farkında olmazsa ve bunları düzeltmek istemezlerse değişimleri çok zor olmaktadır. Anladığım kadarıyla annenizle ilişkiniz sağlıklı kurulamamıştır. Bu ilişkinin hayatlarınızı daha fazla olumsuz etkilememesi adına destek alabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi, Ergen Terapisi, Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Öfke Problemleri, Sınav Kaygısı, Ebeveyn Danışmanlığı, Sosyal Fobi, Kayıp/Yas, Ayrılık ve Boşanma Süreci, Obsesif Kompulsif Bozukluk, İletişim Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, İlişki Problemleri, Öz Güven Eksikliği

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?