sosyal hayatımın olmaması ve üzmesi

24-10-2022 21:21

fiziksel engelliyim ama kendimle barışığım sadece sebep olduğu yanlızlık,sosyal hayatımın olmaması beni zorluyor ve üzüyor. üzüntüde yapmayacağım hataları yapmama neden oluyor, bu da daha da kötüleştiriyor durumumu .çözümlerin önündede çok engel var buda beni çaresiz bırakıyor ne yapmam gerek ?

Merhabalar, hatalardan kastınız nelerdir? Anladığım kadarıyla hatalar diye bahs ettiğiniz eylemler size kendinizi kötü hissettiriyor. Sosyal hayatınızın olması için izleyebileceğiniz herhangi bir yol var mı? Yapabilecekleriniz hangi boyutlarla kısıtlıdır? Ev içinde size iyi hissettirecek herhangi aktivite var m? Durumlar önünde daha sağlıklı kararlar alarak daha iyi bir yol izlemek adına terapi sürecinize başlamanızı tavsiye ederim. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi, Ergen Terapisi, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu, Öfke Problemleri, Aile Danışmanlığı, Fobiler, Yas Danışmanlığı, Obsesif Kompulsif Bozukluk, İletişim Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Duygusal İlişki Problemleri, Öz Güven Problemleri

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?