ÇALIŞANLARINIZIN RUH SAĞLIĞINA YATIRIM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Kurumsal İş Birliği Anlaşmalarımıza Özel Ayrıcalıklar

Size Özel
Müşteri Temsilcisi
Kurumsal
İndirimler
Alternatif
Ödeme Yöntemleri
REFERANSLAR
Birleşik Ödeme Getir Trendyol Bitaksi NttData İtü Çekirdek İtü Arı Teknokent Egger

Mutlu Çalışanlar ile Yüksek Örgüt Performansını Hedefleyin

La Sasso Et Al 2006
masraf-kar analizine göre:

Çalışanların ruh sağlığına yapılan
her 1 dolarlık yatırım şirkete 3 dolarlık bir geri dönüş sağlıyor.

Çalışanlarınızın çevrimiçi psikolojik danışmanlık hizmetine erişim sürecinin her bir aşamasını yönetiyoruz.

Geniş ve nitelikli uzman kadromuzla, kurumların iş gücündeki devamsızlık, işten ayrılma, performans, motivasyon, örgüt bağlılığı, mobbing, iş tatmini, iş gücü devir hızı, zaman yönetimi, dikkat eksikliği, iletişim becerileri, öfke kontrol, tükenmişlik sendromu, stres yönetimi, iş yaşamında kişi-rol çatışması gibi kavramların olumsuz etkilerine yönelik alternatif bir çözüm önerisi sunmaktayız.

Çevrimiçi görüşmelerinizi dünyanın her yerinden bilgisayar, tablet ya da telefon ile görüntülü, sesli ve mesajlaşma seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumunuza özel indirimler ve ayrıcalıklarla gerçekleştirdiğimiz kurumsal anlaşmalar ile mesleki etik ve çalışan mahremiyetini gözeterek, çalışanlarınızın diledikleri uzmandan, diledikleri gün ve saatte psikolojik destek almaları için gerekli platform, organizasyon ve altyapıyı sağlamaktayız.

Mutlu calisanlar

REFERANS YORUMLARI

Firma

EGGER, Gebze

"Yaşam şartlarının ani değişiklikler gösterdiği son yıllarda, çalışma arkadaşlarımızın fiziksel sağlıklarının yanında mental sağlıkları da bizler için çok değerli. Çalışanlarımızın yanında olabilmek adına, Evimdeki Psikolog ile çıktığımız bu yolculukta; çalışanlarımıza sağladıkları destek ile, çalışanlarımızın mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamlarına devam etmelerinden mutluluk duyuyoruz.

Evimdeki Psikolog uzman ekibinin, her zaman bizlere destek olarak yanımızda olduğunu hissediyoruz. EGGER Gebze olarak, Evimdeki Psikolog ekibine tüm destekleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz."

Firma

Birleşik Ödeme Hizmetleri

"İçinde bulunduğumuz Pandemi dönemi hayatlarımızın ve yaşama biçimlerimizin ciddi anlamda değişmesine sebep oldu. Daha önce alışık olmadığımız bu geçiş ve adaptasyon süreci hem fiziken hem de ruhen bazı zorlukları da beraberinde getirdi. Evimdeki Psikolog sayesinde çalışma arkadaşlarımızın bu zorlukların üzerinden kolayca gelebilmeleri için gerekli olan desteğe ihtiyaç duydukları anda ulaşabildiklerinden emin oluyoruz.

Evimdeki Psikolog ailesine gösterdikleri özveri ve destekleri için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz."

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?