evimdekipsikolog.com, terapileri her an için ulaşılabilir ve uygun maliyetli hale getiren online terapi platformudur.

 

Desteğe ihtiyacı olan herkesi, lisanslı "Psikolog", "Psikiyatrist", "Psikolojik Danışman", "Diyetisyen" ve "Fizyoterapist"lerle buluşturarak; daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürdürülebilmesini amaçlamaktadır.

 

evimdekipsikolog.com aracılığı ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz her yerden, alanında uzmanlaşmış danışmanlarımızla; yazılı, sesli ve görüntülü olarak görüşebilirsiniz.

Bütün uzmanlarımızın diploma ve öz geçmiş bilgileri sisteme kayıt olmadan önce ekibimiz tarafından titizlikle incelenmektedir. Lisans eğitimini henüz tamamlamamış, danışmanlık alanında deneyim sahibi olmayan hiçbir uzmanla çalışmıyoruz.

evimdekipsikolog.com’da hizmet alan danışanların gizliliği ve güvenliği önceliğimizdir. Kişisel bilgiler ve danışana ait diğer veriler her zaman gizli tutulmaktadır.
 

Verileriniz, "Paylaşımsız" (Dedicated) sunucularımızda en üst güvenlik seviyesinde saklanmaktadır.
 

Yapılan görüşmeler, gizlilik ilkesine uygun şartlarda uzman ve danışan dışında 3. şahısların ulaşamayacağı şekilde uçtan uca şifrelenerek gerçekleşmektedir.
 

Görüntülü, sesli veya mesajlaşma yöntemiyle gerçekleşen görüşmeler özel hayatın gizliliği ilkesi kapsamında hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır.

18 yaşından küçük bireyler ve şizofreni gibi ağır psikiyatrik vakalar, panik atak gibi kriz dönemlerinde ve intihar düşüncesi içinde olanlar için online terapi hizmeti uygun bir yöntem değildir.

Online terapiler, yüz yüze terapilere oranla çok daha uygun maliyetlidir.

Terapi ödemeleri kredi kartı ile yapılabilmektedir. Ödeme sistemimiz Iyzico güvencesi altında, önde gelen endüstri standartları baz alınarak periyodik olarak güncellenmektedir. Tüm kişisel bilgiler, ulusal ödeme işlemcisi tarafından korunarak güvence altına alınmaktadır. Finansal bilgilerinizi kendi bünyemizde saklamamız söz konusu değildir.

iPhone veya iPad'imde evimdekipsikolog.com'u kullanabilir miyim?

-Evet, sitemiz farklı cihazlardan kullanıma uygun yapıdadır.

 

Android için bir evimdekipsikolog uygulamanız var mı?

-En kısa sürede yayına alacağımız bir uygulama üzerinde çalışıyoruz.

 

evimdekipsikolog hesabımda nasıl değişiklik yaparım?

-Giriş yaptıktan sonra profilim kısmına göz atabilirsiniz

 

Hesabımı nasıl iptal edebilirim?

-Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Şifremi nasıl sıfırlayabilirim?

-“Şifremi Unuttum” butonunu kullanarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Evimdeki Psikolog, size sunulan hizmetin asıl sağlayıcısı olmadığından istese de KDV faturası kesemez. Evimdeki Psikolog, destek almak isteyen danışanlar ile bu hizmeti sunabilecek yetkinlikteki danışmanları bir araya getiren, aracılık hizmeti veren bir platformdur.

Evimdeki Psikolog, sunduğu aracılık hizmetine dair tutarı danışmanlardan tahsil eder ve bu hizmetin faturasını oluşturur. 

Danışmanınıza fatura oluşturup oluşturamayacağını sorabilir ve bu doğrultuda kendisinden talepte bulunabilirsiniz.

 

 

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?