• EMDR
 • Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • Panik Bozukluk
 • İletişim Problemleri
Klinik Psikolog Ayça Köklü MEŞGUL
EĞİTİM BİLGİSİ

2019

Klinik Psikoloji

Beykent Üniversitesi

Klinik Psikoloji


2014

Psikoloji

Ege Üniversitesi

Psikoloji


Ayça Köklü

Klinik Psikolog
 • 3 Yıllık üye
 • 442 seans
 • 104 danışan
 • 14 yorum
 • 5 puan

51,72$ Görüntülü 45 dk./ Sesli Görüşme 45 dk./ Mesajlaşma 45 dk./ 3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)/ 5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)/ 10 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)

Ayça Köklü, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. 2015 yılında, Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını bitirerek Klinik Psikolog unvanı almaya hak kazanmıştır. Yüksek lisans tezi, “Ergenlerde Riskli Davranışlar ile Empati Eğilimi ve Ahlaki Uzaklaşma Arasındaki Sorunlar” konusu üzerinedir.

Köklü, lisans eğitimi süresince Denizli Devlet Hastanesi Alkol ve Madde Bağımlılık Merkezi (AMATEM) Psikiyatri Polikliniğinde, Ege Üniversitesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Affektif Servisinde (duygudurum bozukluğu) ve İzmir’de yer alan özel bir anaokulunda stajyer psikolog olarak stajlarını tamamlamıştır. Yüksek lisans sürecinde ise, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi H1 psikiyatri servislerindeki konsültasyonlara katılmış ve psikotik belirti gösteren hastaların sosyal becerilerini geliştirmeye yönelik çalışmalarda görev almıştır.

2014 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin, çocuk ve ergen danışanları ile yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmektedir. Aynı zamanda ebeveynlik danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. Ebeveyn-çocuk/ergen etkileşimini güçlendirmek için Theraplay yönteminden faydalanmaktadır.

Çocuk ve ergenlerde yaygın olarak uygulanan klinik test ve ölçeklerle psikometrik değerlendirme yapmaktadır. Çocuklarla daha çok deneyimsel oyun terapisi, theraplay, masal terapisi ve kum terapisi yöntemini kullanmaktadır. Yetişkinlerde ise bilişsel davranışçı psikoterapi yöntemi, minfullness temelli yaklaşım, göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden İşleme (EMDR) terapisi ile kum terapisi yöntemini kullanmaktadır.

Ayça Köklü, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

EMDR

Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu

Obsesif Kompulsif Bozukluk

Panik Bozukluk

İletişim Problemleri

Öfke Kontrol Problemleri

Depresyon

Sınav Kaygısı

Öz Güven Eksikliği

Aile Danışmanlığı

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

2021

Türkiye/İstanbul/AMOS Eğitim ve Danışmanlık - Oyunun Gücü Eğitimi - Oyunun Gücü

2021

Türkiye/İstanbul/Marshall Lyless - Kum Tepsisi Terapsi (Yetişkin ve Çocuk) Eğitimi - Kum Tepsisi Terapsi (Yetişkin ve Çocuk)

2021

Türkiye/İstanbul/İpek Kerestecioğlu - Psikoterapide Metafor Kullanımı Eğitimi - Psikoterapide Metafor Kullanımı

2020

Türkiye/İstanbul/Selçuk Tokaç - Çocuk ve Ergen Danışmanlığında Yaratıcı Teknik Kullanımı Eğitimi - Çocuk ve Ergen Danışmanlığında Yaratıcı Teknik Kullanımı

2019

İstanbul - EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma) Eğitimi Davranış Bilimleri

2017

Türkiye/İstanbul/Medeniyet Üniversitesi - Formasyon Eğitimi - Formasyon

2016

Türkiye/İstanbul/Nilüfer Devecigil - Deneyimsel Oyun Terapisi 1.Düzey ve Temel Terapist Becerileri Eğitimi - Deneyimsel Oyun Terapisi 1.Düzey ve Temel Terapist Becerileri

2016

Türkiye/İstanbul/ Mindfulness Institute - MBRS(Bilinçli Farkındalık Temelli Stres Azaltma Programı) Eğitimi - MBRS(Bilinçli Farkındalık Temelli Stres Azaltma Programı)

2016

Türkiye/İstanbul/Psikoloji İstanbul/Byron Norton - Deneyimsel Oyun Terapisi 2. Düzey Eğitimi - Deneyimsel Oyun Terapisi 2. Düzey

2015

Türkiye/İstanbul/Aktüel Psikolojik Araştırmalar Merkezi (APAMER) - Aile Danışmanlığı Eğitimi - Aile Danışmanlığı

2014

Türkiye/İstanbul/Prof. Dr. Hakan Türkçapar - Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Eğitimi - Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

2013

Türkiye/İzmir/YFO Danışmanlık/Doc. Dr. Azmi Varan - Tematik Algı Testi ve Transaksiyonel Analiz Eğitimi - Tematik Algı Testi ve Transaksiyonel Analiz

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

51,72 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

51,72 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

51,72 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

147,40 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)

227,57 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)

413,76 USD

10 Adet Seans Paketi

Ayça Köklü Danışan Yorumları

Zehra

2 Nisan 2024 Salı 22:25

Ayça Abla ile yaptığımız görüşmelerde kendimi ve duygularımı daha iyi tanıma fırsatı buldum. Hayata farklı yönlerden bakma konusunda bana çok yardımcı oldu.


Sema

14 Şubat 2024 Çarşamba 03:21

Ayça Hanım'la terapiye başladığımdan beri çok şey değişti hayatımda. Çocukluğumdan beri devam eden tırnak yeme alışkanlığımı kontrol altına alabildim mesela. Üzerime yapışıp kalan değersizlik hissi büyük ölçüde azaldı. 5 yıldır devam eden ve beni neredeyse hergün ezen araç kullanma fobimden kurtuldum ve bu gerçekten pek çok sorunumun çözümü oldu. Artık haklarımı korumaya ve sorunların büyümesi endişesiyle seçtiğim suskunluğumdan vaz geçmeye başladım. Asıl sorun her şeyi içime atıp en sonunda büyük patlamalar yaşamammış meğer. Çocuğumla ve ailemle ilişkilerim daha iyi hale geldi ve duygularımı daha rahat bir şekilde düzenlemeye başladım. Sürekli geçmişle hesaplaşırken bugünümü zehir ediyordum. Şu an o hesaplaşmalardan ziyade bugüne odaklanmaya çalışıyorum. Daha ilk seansta "bugünü iyileştirmek"demişti Ayça Hanım. Şimdi, geçmişe bu kadar zamanı heba etmeye değmeyecek kadar güzel. Bütün bunlar ve daha fazlası Ayça Hanım'ın bakış açımı değiştirmesiyle oldu. Çok defa uzun uzun savunduğum şeylerin peşinden dakikalar içinde onun söylediği birkaç cümleyle yanılgılarıma şaşırdığım oldu. Ayrıca içten bir şekilde onayladığı durumların da iyileştiriciliğini hissettim. Herkesin terapiden ve terapistten beklentisi farklıdır. Ben kendi adıma Ayça Hanım'la beklentilerimin ötesine geçtim. Burada onun sözüne değer verip ödev addettiğim tavsiyelerine uymamın da etkisi oldu. Bana dışarıdan ve içeriden ve objektif ve destekleyici bir bakışla bakan terapistime verdiği emeğin sonuçlarını gösteren bir çeşit teşekkürdü aslında bu. Bir keresinde çok çok yakın olduğum biriyle yaptığım zor bir konuşma sonrası "Eğer bu konuşmayı yapamasaydım geçen seans ziyan olacaktı" demiştim. O seans boşuna yapılmış olmamalıydı ve gerçekten de o konuşma sonrası düzelen ilişkimiz harika bir sonuç oldu. Kısacası; tüm motivasyonum sadece kendime değer verme açlığım değil onun doğru noktalara değinmesi ve desteği ve kulak ardı edilemeyecek tavsiyeleriydi. Zamanla sevdiğim ve bana dikkatle bakan yakınlarım değişimimi gördüklerini söylemeye başladı. Başta hayat arkadaşım.. Hem daha mutlu olmaya hem de sevdiklerimi daha mutlu etmeye başladım Hayatımda pek çok şey yoluna girmiş olsa da terapiye devam etme ihtiyacı duyuyorum. Kapanmamış yaralarımın farkına varmaya ve iyileştirmeye çalışmaya devam ediyorum. 43 yaşındayım ve 3 yaşında bir oğlum var. O değişirken onunla beraber ben de sağlıklı bir şekilde değişebilmek ve ona elimden geldiğince faydalı olabilmek için oğlumu da beni de çok iyi anlayan çok sevgili terapistimle devam etmek istiyorum. Beraber bir yola çıktık ve gerçekten çok iyi bir yol gösterici. Kendi adıma da oğlum Yusuf adına da her seans sonrası olduğu gibi şimdi de çok teşekkür ediyorum.


Zehra

11 Ekim 2023 Çarşamba 20:39

Ayça Abla ile görüşmelerimde beni en mutlu eden şey anlaşıldığımı hissetmem. Onunla çok yol katettiğimi düşünüyorum. İlgisi için çok teşekkür ediyorum.


ZIKKIM

31 Ağustos 2023 Perşembe 23:38

Ayça hocamın varlığı bile terapi... Çok iyi bir danışman... 👍


Sema

24 Ağustos 2023 Perşembe 22:29

Bugün Ayça Hanım'la 5.seansımızdı. Daha önce site dışında iki ayrı terapistten de destek almıştım ve maalesef temel sorunlarımda çözüme ulaşamamıştım. Bu defa kısa zamanda ciddi adımlar atmaya ve bazı toksik ilişkilerime sınırlar getirmeye başladım. Asıl önemlisi 2.5 yaşındaki oğlumla ilişkim daha da güzelleşti ve onunla ilgili hayati kararlarım için de kendisinden destek almaya başladım. 43 yaşından sonra yeniden doğacağımı hissedebildiğim için, daha iyi bir anne olabileceğime inancım arttığı için, Ayça Hanım'la karşılaştığım için çok mutluyum. Biri beni ilgiyle dinliyor ve sağduyusuyla ve bilgisiyle yol gösteriyor artık...🩵🩵🩵


umut

19 Nisan 2022 Salı 13:18

10 üzerinden 10 şeklinde geçti..


Gökhan

7 Nisan 2022 Perşembe 19:10

Ayça hanım çok iyi bir dinleyici ve seanslarda uyguladığı teknikler ile dinlemenin dışında gerçekten tedavi edici uygulamalar ile kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor.


Nehir

31 Ocak 2022 Pazartesi 19:29

Ayça Hanım, şefkatli sesi, pozitifliği, sorduğu doğru sorularla insanda yarattığı aydınlanma hissiyle herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir psikolog. Her seanstan sonra bende bıraktığı rahatlama ve farkındalık hissi için kendisine çok teşekkür ederim.


Sultan

23 Ocak 2022 Pazar 21:30

Ayça Hanım ile kedi fobim üzerine seanslar yaptık. Kendisi çok samimi ve ilgili, beni her zaman rahat hissettirdi. Seanslarımız sonucunda çok büyük gelişme fark ediyorum. Normalde kedi olabilecek bir ortamda bulunma fikrine bile dayanamazken, şimdi kedisi olan arkadaşlarıma misafirliğe bile gidebiliyorum. Çok teşekkür ederim her şey için.


...........

7 Aralık 2021 Salı 18:34

Mukkemel


Mavi

12 Ekim 2021 Salı 14:09

Ayça hanım pozitif enerji veriyor bana. Bir kaç seanstır devam ediyorum. Yaklaşımları önerileri benim için çok kıymetli.


Huzur

9 Ekim 2021 Cumartesi 07:53

Ayça köklü hanıma çok teşekkür ederim.Keske herkesin imkanı olsada terapi alsa. Ben şunu düşündüm insanlar evlenmeden önce ve doğumdan sonra belli aralıklarla terapi almalı Göremediğimiz şeyleri uzmanlar görebiliyor


Yasi

24 Ağustos 2021 Salı 19:01

Cok guzel gecti, ögretici ve yolgöstericiydi tesekkur ediyorum


sena

16 Haziran 2021 Çarşamba 21:01

çok nazik ve çok samimiydi her şeyi rahat bi şekilde anlatabildim kimseyey diyemedeğim şeyler ağzımdan çıkıverdi ve çok rahatladm 10 yıllık arkadaşımdan daha çok sevdim teşekkürler


 
 
Klinik Psikolog Ayça Köklü • Meşgul

Ayça Köklü

Klinik Psikolog 3 Yıllık üye

EMDR
Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Panik Bozukluk
İletişim Problemleri
 • 442 seans
 • 104 danışan
 • 14 yorum
 • 5 puan
45 dk.
51,72 $

Ayça Köklü, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. 2015 yılında, Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını bitirerek Klinik Psikolog unvanı almaya hak kazanmıştır. Yüksek lisans tezi, “Ergenlerde Riskli Davranışlar ile Empati Eğilimi ve Ahlaki Uzaklaşma Arasındaki Sorunlar” konusu üzerinedir.

Köklü, lisans eğitimi süresince Denizli Devlet Hastanesi Alkol ve Madde Bağımlılık Merkezi (AMATEM) Psikiyatri Polikliniğinde, Ege Üniversitesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Affektif Servisinde (duygudurum bozukluğu) ve İzmir’de yer alan özel bir anaokulunda stajyer psikolog olarak stajlarını tamamlamıştır. Yüksek lisans sürecinde ise, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi H1 psikiyatri servislerindeki konsültasyonlara katılmış ve psikotik belirti gösteren hastaların sosyal becerilerini geliştirmeye yönelik çalışmalarda görev almıştır.

2014 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin, çocuk ve ergen danışanları ile yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmektedir. Aynı zamanda ebeveynlik danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. Ebeveyn-çocuk/ergen etkileşimini güçlendirmek için Theraplay yönteminden faydalanmaktadır.

Çocuk ve ergenlerde yaygın olarak uygulanan klinik test ve ölçeklerle psikometrik değerlendirme yapmaktadır. Çocuklarla daha çok deneyimsel oyun terapisi, theraplay, masal terapisi ve kum terapisi yöntemini kullanmaktadır. Yetişkinlerde ise bilişsel davranışçı psikoterapi yöntemi, minfullness temelli yaklaşım, göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden İşleme (EMDR) terapisi ile kum terapisi yöntemini kullanmaktadır.

Ayça Köklü, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

2019

Klinik Psikoloji

Beykent Üniversitesi

Klinik Psikoloji


2014

Psikoloji

Ege Üniversitesi

Psikoloji


EMDR

Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu

Obsesif Kompulsif Bozukluk

Panik Bozukluk

İletişim Problemleri

Öfke Kontrol Problemleri

Depresyon

Sınav Kaygısı

Öz Güven Eksikliği

Aile Danışmanlığı

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

2021

Türkiye/İstanbul/AMOS Eğitim ve Danışmanlık - Oyunun Gücü Eğitimi - Oyunun Gücü

2021

Türkiye/İstanbul/Marshall Lyless - Kum Tepsisi Terapsi (Yetişkin ve Çocuk) Eğitimi - Kum Tepsisi Terapsi (Yetişkin ve Çocuk)

2021

Türkiye/İstanbul/İpek Kerestecioğlu - Psikoterapide Metafor Kullanımı Eğitimi - Psikoterapide Metafor Kullanımı

2020

Türkiye/İstanbul/Selçuk Tokaç - Çocuk ve Ergen Danışmanlığında Yaratıcı Teknik Kullanımı Eğitimi - Çocuk ve Ergen Danışmanlığında Yaratıcı Teknik Kullanımı

2019

İstanbul - EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma) Eğitimi Davranış Bilimleri

2017

Türkiye/İstanbul/Medeniyet Üniversitesi - Formasyon Eğitimi - Formasyon

2016

Türkiye/İstanbul/Nilüfer Devecigil - Deneyimsel Oyun Terapisi 1.Düzey ve Temel Terapist Becerileri Eğitimi - Deneyimsel Oyun Terapisi 1.Düzey ve Temel Terapist Becerileri

2016

Türkiye/İstanbul/ Mindfulness Institute - MBRS(Bilinçli Farkındalık Temelli Stres Azaltma Programı) Eğitimi - MBRS(Bilinçli Farkındalık Temelli Stres Azaltma Programı)

2016

Türkiye/İstanbul/Psikoloji İstanbul/Byron Norton - Deneyimsel Oyun Terapisi 2. Düzey Eğitimi - Deneyimsel Oyun Terapisi 2. Düzey

2015

Türkiye/İstanbul/Aktüel Psikolojik Araştırmalar Merkezi (APAMER) - Aile Danışmanlığı Eğitimi - Aile Danışmanlığı

2014

Türkiye/İstanbul/Prof. Dr. Hakan Türkçapar - Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Eğitimi - Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

2013

Türkiye/İzmir/YFO Danışmanlık/Doc. Dr. Azmi Varan - Tematik Algı Testi ve Transaksiyonel Analiz Eğitimi - Tematik Algı Testi ve Transaksiyonel Analiz

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

51,72 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

51,72 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

51,72 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

147,40 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)

227,57 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)

413,76 USD

10 Adet Seans Paketi

Ayça Köklü Danışan Yorumları

Zehra

2 Nisan 2024 Salı 22:25

Ayça Abla ile yaptığımız görüşmelerde kendimi ve duygularımı daha iyi tanıma fırsatı buldum. Hayata farklı yönlerden bakma konusunda bana çok yardımcı oldu.


Sema

14 Şubat 2024 Çarşamba 03:21

Ayça Hanım'la terapiye başladığımdan beri çok şey değişti hayatımda. Çocukluğumdan beri devam eden tırnak yeme alışkanlığımı kontrol altına alabildim mesela. Üzerime yapışıp kalan değersizlik hissi büyük ölçüde azaldı. 5 yıldır devam eden ve beni neredeyse hergün ezen araç kullanma fobimden kurtuldum ve bu gerçekten pek çok sorunumun çözümü oldu. Artık haklarımı korumaya ve sorunların büyümesi endişesiyle seçtiğim suskunluğumdan vaz geçmeye başladım. Asıl sorun her şeyi içime atıp en sonunda büyük patlamalar yaşamammış meğer. Çocuğumla ve ailemle ilişkilerim daha iyi hale geldi ve duygularımı daha rahat bir şekilde düzenlemeye başladım. Sürekli geçmişle hesaplaşırken bugünümü zehir ediyordum. Şu an o hesaplaşmalardan ziyade bugüne odaklanmaya çalışıyorum. Daha ilk seansta "bugünü iyileştirmek"demişti Ayça Hanım. Şimdi, geçmişe bu kadar zamanı heba etmeye değmeyecek kadar güzel. Bütün bunlar ve daha fazlası Ayça Hanım'ın bakış açımı değiştirmesiyle oldu. Çok defa uzun uzun savunduğum şeylerin peşinden dakikalar içinde onun söylediği birkaç cümleyle yanılgılarıma şaşırdığım oldu. Ayrıca içten bir şekilde onayladığı durumların da iyileştiriciliğini hissettim. Herkesin terapiden ve terapistten beklentisi farklıdır. Ben kendi adıma Ayça Hanım'la beklentilerimin ötesine geçtim. Burada onun sözüne değer verip ödev addettiğim tavsiyelerine uymamın da etkisi oldu. Bana dışarıdan ve içeriden ve objektif ve destekleyici bir bakışla bakan terapistime verdiği emeğin sonuçlarını gösteren bir çeşit teşekkürdü aslında bu. Bir keresinde çok çok yakın olduğum biriyle yaptığım zor bir konuşma sonrası "Eğer bu konuşmayı yapamasaydım geçen seans ziyan olacaktı" demiştim. O seans boşuna yapılmış olmamalıydı ve gerçekten de o konuşma sonrası düzelen ilişkimiz harika bir sonuç oldu. Kısacası; tüm motivasyonum sadece kendime değer verme açlığım değil onun doğru noktalara değinmesi ve desteği ve kulak ardı edilemeyecek tavsiyeleriydi. Zamanla sevdiğim ve bana dikkatle bakan yakınlarım değişimimi gördüklerini söylemeye başladı. Başta hayat arkadaşım.. Hem daha mutlu olmaya hem de sevdiklerimi daha mutlu etmeye başladım Hayatımda pek çok şey yoluna girmiş olsa da terapiye devam etme ihtiyacı duyuyorum. Kapanmamış yaralarımın farkına varmaya ve iyileştirmeye çalışmaya devam ediyorum. 43 yaşındayım ve 3 yaşında bir oğlum var. O değişirken onunla beraber ben de sağlıklı bir şekilde değişebilmek ve ona elimden geldiğince faydalı olabilmek için oğlumu da beni de çok iyi anlayan çok sevgili terapistimle devam etmek istiyorum. Beraber bir yola çıktık ve gerçekten çok iyi bir yol gösterici. Kendi adıma da oğlum Yusuf adına da her seans sonrası olduğu gibi şimdi de çok teşekkür ediyorum.


Zehra

11 Ekim 2023 Çarşamba 20:39

Ayça Abla ile görüşmelerimde beni en mutlu eden şey anlaşıldığımı hissetmem. Onunla çok yol katettiğimi düşünüyorum. İlgisi için çok teşekkür ediyorum.


ZIKKIM

31 Ağustos 2023 Perşembe 23:38

Ayça hocamın varlığı bile terapi... Çok iyi bir danışman... 👍


Sema

24 Ağustos 2023 Perşembe 22:29

Bugün Ayça Hanım'la 5.seansımızdı. Daha önce site dışında iki ayrı terapistten de destek almıştım ve maalesef temel sorunlarımda çözüme ulaşamamıştım. Bu defa kısa zamanda ciddi adımlar atmaya ve bazı toksik ilişkilerime sınırlar getirmeye başladım. Asıl önemlisi 2.5 yaşındaki oğlumla ilişkim daha da güzelleşti ve onunla ilgili hayati kararlarım için de kendisinden destek almaya başladım. 43 yaşından sonra yeniden doğacağımı hissedebildiğim için, daha iyi bir anne olabileceğime inancım arttığı için, Ayça Hanım'la karşılaştığım için çok mutluyum. Biri beni ilgiyle dinliyor ve sağduyusuyla ve bilgisiyle yol gösteriyor artık...🩵🩵🩵


umut

19 Nisan 2022 Salı 13:18

10 üzerinden 10 şeklinde geçti..


Gökhan

7 Nisan 2022 Perşembe 19:10

Ayça hanım çok iyi bir dinleyici ve seanslarda uyguladığı teknikler ile dinlemenin dışında gerçekten tedavi edici uygulamalar ile kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor.


Nehir

31 Ocak 2022 Pazartesi 19:29

Ayça Hanım, şefkatli sesi, pozitifliği, sorduğu doğru sorularla insanda yarattığı aydınlanma hissiyle herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir psikolog. Her seanstan sonra bende bıraktığı rahatlama ve farkındalık hissi için kendisine çok teşekkür ederim.


Sultan

23 Ocak 2022 Pazar 21:30

Ayça Hanım ile kedi fobim üzerine seanslar yaptık. Kendisi çok samimi ve ilgili, beni her zaman rahat hissettirdi. Seanslarımız sonucunda çok büyük gelişme fark ediyorum. Normalde kedi olabilecek bir ortamda bulunma fikrine bile dayanamazken, şimdi kedisi olan arkadaşlarıma misafirliğe bile gidebiliyorum. Çok teşekkür ederim her şey için.


...........

7 Aralık 2021 Salı 18:34

Mukkemel


Mavi

12 Ekim 2021 Salı 14:09

Ayça hanım pozitif enerji veriyor bana. Bir kaç seanstır devam ediyorum. Yaklaşımları önerileri benim için çok kıymetli.


Huzur

9 Ekim 2021 Cumartesi 07:53

Ayça köklü hanıma çok teşekkür ederim.Keske herkesin imkanı olsada terapi alsa. Ben şunu düşündüm insanlar evlenmeden önce ve doğumdan sonra belli aralıklarla terapi almalı Göremediğimiz şeyleri uzmanlar görebiliyor


Yasi

24 Ağustos 2021 Salı 19:01

Cok guzel gecti, ögretici ve yolgöstericiydi tesekkur ediyorum


sena

16 Haziran 2021 Çarşamba 21:01

çok nazik ve çok samimiydi her şeyi rahat bi şekilde anlatabildim kimseyey diyemedeğim şeyler ağzımdan çıkıverdi ve çok rahatladm 10 yıllık arkadaşımdan daha çok sevdim teşekkürler


Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?