Ayşen Arslan, Uzman Psikolojik Danışman

Ayşen Arslan

Uzman Psikolojik Danışman

RANDEVU AL

Seans

964

Danışan

464

Derece

4,9
Herkese merhabalar. Ben Uzman Psikolojik Danışman Ayşen Arslan.

2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim süresince üniversitemizde haftasonları düzenlenen; psikodrama, yaratıcı drama, sanat terapisi ve etkili beden dili kullanımı gibi birçok eğitime katıldım. Bunlara ek olarak ise Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneğinden cinsel terapi eğitimi aldım. Ayrıca, 2012 yılında Yeditepe Üniversitesi yaz okulu programında kariyer danışmanlığı yaptım. Şu anda da Yeditepe Üniversitesi Mentörlük Programı kapsamında eğitimi devam eden bir arkadaşımıza mentör olarak destek vermekteyim.

2017 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi, Endüstri ve Örgüt Psikolojisi alanında yüksek lisansımı tamamladım. Bitirme projemde Türkiye Psikologlar Derneği (TPD) ile birlikte çalıştım. Projede, TPD'nde verilen eğitimler ile sahada verilen eğitimleri inceledim.

Yüksek lisansım sürecinde özel şirketlerde Endüstriyel Psikolog olarak görev aldım.Danışmanlığımın yanı sıra; şirket ve kurumlara özel eğitim ve grup çalışmaları yapmaktayım.

Profesyonel hayatımın dışında ise aktif olarak sosyal sorumluluk projeleri düzenlemekteyiz.

Görüşmek dileğiyle,
Sevgilerimle.   

UZMANLIK ALANLARI

 • Kabul ve Kararlılık Terapisi
 • İş Hayatında Mobbing
 • Aile ve Çift Terapisi
 • Aldatma/Aldatılma
 • Kariyer Danışmanlığı
 • Stres Yönetimi
 • Mindfulness
 • Sanat Terapisi
 • Cinsel Kimlik ve Yönelimler
 • Depresyon
 • Öz Güven Eksikliği
 • Anksiyete
 • Romantik İlişkiler
 • Romantik İlişkiler ve Bağlanma

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2008-2014 / Lisans Eğitimi / Türkiye/İstanbul/Yeditepe Üniversitesi / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
 • 2014 - 2017 (Şubat) / Yüksek Lisans Eğitim / Türkiye/İstanbul/ İstanbul Bilgi Üniversitesi / Endüstri ve Örgüt Psikolojisi

SERTİFİKALAR

Ayşen Arslan

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

229,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

229,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

229,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

Verimli bir gorusmeydi.

Ayşen hanım gerçekten işinde iyi olan, alanına hakim biri. Yaklaşık 4 aydır kendisi ile görüşüyorum ve çok faydasını gördüm.

Çok memnun kaldım. Yine alacağım.

Ayşen hanım gerçekten güzel tespitler yapıyor. Her seansta farkındalığım da artıyor.

Cebimde getirdiğim her bir sorunu çok güzel dinleyip çıkamadığım her bir karanlıktan bnm yeni yollar keşfetmemi sağlayan yoluma verdiği her örnekle ışık tutan tanıştığıma çok mutlu olduğum biri Ayşen hanım 3. Seanstan sonra şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyorum iyi ki Ayşen hanımla paylaştım yaşadıklarımı iyi ki ona danıştım aksi olsaydı çıkışı bu şekilde aramaktan vazgeçebilirdim belki…

Ânın kıymetini sorgulamanıza,aldığınız treapiden zevk almanıza sebep olan bugüne kadar danıstığım en profesyonel psikolog.Şunu da lütfen söylememe izin verin,kendisini ilk defa Evimdeki psikolog instagram sayfasında aylar önce Cansın hanımefendi ile yaptığı sohbette tanıdım.Bugüne kadar çok ülke gezdim Türkiye dahil,bence dünyanın en güzel gözlerine ve bakışlarına sahip kadını diyebilirim, Ayşen hanım.saygılarımı sunuyorum size.Rabbim nazarlardan korusun.kiymetinizi bilin.

süperrrr

Süper

çok güzel bir tanışmaydı hatta ilk terapimizi yaptık, şu an da kendimi yeni bir yola çıkmış hatta kendi yolumda yürürken başka bir atmosfere girmiş gibi hissediyorum. Çok teşekkür ederim

Ayşen Hanım'ın hastasıyım. Gerçek ve mecaz :) Seansların 7 saat olamaması biraz üzüyor ama idare ediyoruz artık! Şaka bir yana, hayatımda ilk defa psikologlarla kurduğum resmi ve mesafeli ilişkiyi kırabildim; ve tüm bu samimiyetin içinde hala psikolog/danışan ilişkisine bizi döndürebiliyor olmasına hayranım. Dostumla konuşurmuşçasına rahat sohbet ediyorum ama geçiştirmeye/kaçmaya çalıştığım bir şey olduğu anda ensemden yakalanıyorum. Bu dengeyi kurabilmek, hele ki yaşlarımız birbirine çok yakınk

Kendinizi ifade ediyorsunuz ve sizle birlikte yol haritası oluşturuyorsunuz.Seansta çok rahatladım ve haftaya gelecek seansımı dört gözle bekliyorum.Herşey için teşekkür ederim.

Güzel bir başlangıçtı

güleryüzü, şen şakrak oluşu, ilgisi ve sabrı gerçekten takdire şayan. 5. seansımızı bitirdik inanılmaz yardımcı oldu. bakalım bir sonraki seansta neler olacak? :)

Canim sıkkındı ararken gorusmeden sonra rahatladim cok samimi, tatli bir insan allah razi olsun

Ayşen Hanım daha ilk görüşmeden güleryüzü ve naifliğiyle gönlümü kazandı, seans sonunda yorumları ile haftaya tekrar randevu almak için sabırsızlandırdı. İple çekeceğim sonraki seansı :)

Ayşen Hanım'ın pozitif enerjisi ve iyi dinleyiciliğiyle dolu dolu bir seans geçirdim. Kendisi ile paylaşmak ve onun dönütlerini almak istediğim çok şey var. Gelecek seansları heyecanla bekliyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

2. seansımda çok iyi geçti teşekkür ederim

harikaaa

Gayet memnun kaldım, rahatlatıcı ve yol gösterici bir görüşme oldu.

İlk görüşmemiz olmamıza rağmen gerçekten püf noktalarla çok önemli şeyler öğrendim.Çok teşekkür ederim.En kısa zamanda görüşmek dileğimle

İlk görüşmeye göre gayet iyiydi digerlerini de paylaşırım

Sabırla beni dinleyip yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

hayatım boyunca bu kadar korkmamıştım

Teşekkür ederim. Durumumu anlatmak ve aslında normal bir süreç yaşadığımı, sosyalleşerek kabullenmeye başlayacağımı anlamak iyi geldi.

Dogru sorular , yeni pencereler, tecrube ...Sanirim Aysen Hanim ile gorusmeden sonra her insanda birakacagina inandigim cikarimlar. Cok iyi bir dinleyici . Ayni zamanda her konuyu bilimsel gerceklikle baglayarak aciklama kabiliyeti insanda guven duygusunu guclendiriyor...

Cok memnun kaldim

Çok teşekkür ederim.

Beklediğim gibiydi ve çok iyi biriyle görüştüğüme inanıyorum

Çok iyii

Çok iyi..İlk görüşmede üzerimden yukler kalktığını hissettim

Çok iyiydi

gerçekten rahatlan bir seans oldu teşekkürler.

Çok güzel dinledi , beni anladı , cozum yolları sundu çok şeker bı insan Ayşen Hanım

Gayet güzel geçti.icimdeki sıkıntılar bi nebze olsun azalıp kendimi anlamaya itti

Hemen rahatlandım. Cok tesekkur ederim.

Ayşen Hanım, hayatıma dokunduğunuz her dakika için çok teşekkür ederim. Çok güzel bir seans oldu.

Çok iyidi fakat tekrar randevu almak istiyorum, alamıyorum. Lütfen bana ulaşın

Anlatılmaz yaşanır...

Harika

Harika biri

Gerçekten çok güzel enerjisi olan biri. Konuştukça konuşmak istedim. Sitenin verdiği hizmetten de çok memnun kaldım ve düzenli alacağımı düşünüyorum.

Süper

Ayşen hanım ile 3 kez görüştüm. Bu seansların bana çok faydası olduğunu düşünüyorum. Muhakkak tekrar arayacağım. :)

Çok tatlı bir uzman. Beni sabırla dinledi ve vardığı sonuç benim için güzel bir cevap oldu. Tekrar seans almak istiyorum. :)

Güzel

tanımadığınız insanla konuşmak oldukça rahatlatıcı bir şey ki, konuştuğunuz kişi çözüm odaklı başarılı bir psikologsa daha da keyifli bir yola çıkmışsınız demektir...

Kendime geldim teşekkür ederim

Görüşmem çok güzeldi çok ilgiliydi çok nazikti sabırla dinledi güzel konuştuk:) çok teşekkür ederim kendisine :)

Kendimi eskisinden daha hissediyorum :)

mükemmel

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?