Begüm Özdemir, Klinik Psikolog

Begüm Özdemir

Klinik Psikolog

RANDEVU AL

Seans

12

Danışan

6

Derece

5,0
Merhaba,

Ben Klinik Psikolog Begüm Özdemir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. Lisans süresi boyunca Gönüllü Stajyer Psikolog olarak özel bir anaokulunda ve Beşiktaş Belediyesinde Çocuk ve Ergen Psikolojisi alanlarında çalıştım.

Daha sonra Klinik Psikoloji dalında uzmanlık kazanmak için İngiltere’ye gittim ve University of East London’da Klinik ve Toplum Psikolojisi (Clinical & Community Psychology) Bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Klinik Psikoloji eğitiminin yanında Toplum Psikolojisi eğitimi de almış olmam bireyleri bulundukları topluluklar ve toplum içerisinde bir bütün olarak ele almamı ve sorunlara daha geniş bir bakış açısıyla yaklaşmamı sağlamaktadır.

İngiltere’de Bilişsel ve Davranışçı Terapiler hakkında dersler almaya başlayınca bu ekolle çalışmak istediğime karar verdim ve Türkiye’ye döndüğümde Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu’dan Bilişsel ve Davranışçı Terapiler eğitimi aldım. Ergen ve yetişkinlerle çalıştığım konular arasında özgüven eksikliği, motivasyon arttırma, kişiler arası iletişim, sosyal anskiyete bozukluğu, yaygın anksiyete bozukluğu, panik bozukluk, obsesif kompulsif bozukluk, majör depresyon, beslenme ve yeme bozuklukları ve kişilik bozuklukları yer almaktadır.

Çocuklarla çalışmak için ise Nilüfer Devecigil’in verdiği Deneyimsel Oyun Terapisi 1. Düzey eğitimini tamamladım ve bu alanda eğitimlerime halen devam etmekteyim. Çocuklarla çalıştığım konular arasında yemek, tuvalet, uyku problemleri, kaygı bozuklukları ve fobiler yer almaktadır.

Aynı zamanda, eğitimini Türk Psikologlar Derneğinden aldığım Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri uygulayıcısıyım.

Psikoterapi almak için çok büyük sorunlarınız olması gerekmiyor. Herhangi bir konunun sizi ve hayatınızı etkiliyor olması destek almak istemeniz için yeterlidir. Eğer buradaysanız kendiniz için bir adım atıyorsunuz demektir ve bu çok değerli.

Görüşmek dileğiyle…

UZMANLIK ALANLARI

 • Öz Güven Eksikliği
 • Motivasyon Arttırma
 • Kişiler Arası İletişim
 • Sosyal Anksiyete Bozukluğu
 • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
 • Panik Bozukluk
 • Fobiler
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • Beslenme ve Yeme Bozuklukları
 • Majör Depresyon
 • Kişilik Bozuklukları

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2020 / Yüksek Lisans / İngiltere/Londra/University of East London / Klinik ve Toplum Psikolojisi
 • 2018 / Lisans / Türkiye/İstanbul/İstanbul Bilgi Üniversitesi / Psikoloji

SERTİFİKALAR

 • Ağustos 2020 DATEM - Bilişsel ve Davranışçı Terapiler Klinik Uygulamaları Teorik Eğitimi Psikoloji
 • Haziran 2020 Psikoloji İstanbul - Deneyimsel Oyun Terapisi 1.Düzey Psikoloji
 • Eylül 2021 Türk Psikologlar Derneği - Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Psikoloji

Begüm Özdemir

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

229,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

229,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

229,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

Çok verimli bir görüşmeydi, Begüm Hanım oldukça Profesyonel ve bir o kadar da cana yakın. Beni tamamen anladığını düşünüyorum ve bir şeyleri çözmemde yardımcı ve her zaman yol bulmama destek oldu/oluyor. Görüşme sonrasında kendimi değerlendirebileceğim formlar atması, süreçteki ilerleyişimi bana direkt gösteriyor. Pozitif enerjisini her zaman hissettiriyor bu sayede görüşme esnasında hiç olmadığım kadar dürüst olmamı sağlıyor :) Kendisine teşekkürü borç bilirim.

İyi geçti tsk ederim begüm hocama ve teknik ekibe herkese tsk ederim , ugraşlarım işe yaradı sonuç aradığım yerdi burası terapi herkese iyi geleceğinden her insana yararacağından eminim yeterki istesin çözüm arasın fakat bazı insan veya insanlar daha fazla görüşmek ister uzun konuşmayı sever özellikle hiç konuşmayan hayatında ve konuşmalı bence çünkü insan hayatı balon gibidir söndügü zaman hemen sonuna kadar anlatmalı yarım kalırsa belki yıllar sonrası sonralarına uzar gider amaç neydi meseleye

İyi geçti tsk ederim begüm hocama

Gayet pozitif ve faydalı görüşmeler gerçekleştirdim. Tavsiye ederim!

Gerçekten begün hanımı seçtiğim için çok şanslı hissediyorum kendimi herşeyinizle ilgileniyor güler yüzlü ve sıcak kanlı birisi kendisine teşekkür ediyorum

Kesinlikle çok iyi bir hoca begüm hanım

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?