• Depresyon
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Kişilik Bozuklukları
 • Duygusal İlişki Problemleri
 • Bağımlılık Danışmanlığı
Klinik Psikolog Bilal Karakaya MEŞGUL
EĞİTİM BİLGİSİ

2020

Yüksek Lisans

Üsküdar Üniversitesi

Klinik Psikoloji


2014

Lisans

İstanbul Üniversitesi

Psikoloji


Bilal Karakaya

Klinik Psikolog
 • 6 Aylık üye
 • 361 seans
 • 178 danışan
 • 24 yorum
 • 5 puan

21,80 $ Görüntülü 45 dk./ Sesli Görüşme 45 dk./ Mesajlaşma 45 dk./ 3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)/ 5 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)/ 10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

Merhaba.

Psikoloji lisans eğitimimi 2014’te bitirdim. Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını onur derecesiyle tamamlayarak 2020’de Uzman Psikolog ünvanı aldım. Tez çalışmamda Mizahın İlişkiler Üzerindeki Etkisini araştırdım.

Bilişsel Davranışçı Terapi, Varoluşçu Terapi, Grup Terapisi, Sanat Terapisi, Mizaç-Karakter-Kişilik konularında eğitim ve toplantılara katıldım. Aile Danışmanlığı eğitimimi Üsküdar Üniversitesi Aile Merkezinde aldım. 

Devlet hastanelerinde ve özel kurumlarda psikolog olarak çalıştım ve stajlar yaptım. Uzun yıllar özel gereksinimli çocuk ve ailelerine psikolojik destek verdim. Yol Psikoloji adıyla kendi kliniğimde danışanlarımla görüşmeler yapıyorum.

Akademik eğitimim devam ederken tiyatro oyunculuğu ve yazarlığı, sinema filmi değerlendirmeleri yaptım. Çeşitli gazete ve dergilerde kültür sanat yazılarım yayınlandı. Psikolojik desteğin, toplumun her kesiminden insana ulaşması adına sosyal sorumluluk projelerine katıldım. Bu sayede psikolojinin diğer bilim ve sanat dallarıyla olan ilişkisini inceleme ve gözleme imkanı buldum. Sahne oyuncularının psikolojik farklılıkları konusunda çalışmalar yaptım.

Doğa gezilerinden, motosiklet kullanmaktan ve bilgisayar oyunları oynamaktan keyif alıyorum.

Kendimi anlamak için çıktığım bu yolda öğrendiklerimi sizle paylaşmaktan, “yol arkadaşınız” olmaktan mutluluk duyarım.

“Ben bir insanım ve insani hiçbir şey bana yabancı değildir.” Terentius

Depresyon

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Kişilik Bozuklukları

Duygusal İlişki Problemleri

Bağımlılık Danışmanlığı

Aile Danışmanlığı

2022, Haziran

İstanbul/Üsküdar Üniversitesi - Aile Danışmanlığı

2022

Türkiye/İstanbul/Ares Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi - Klinik Görüşme Teknikleri Eğitimi - Klinik Görüşme Teknikleri

2022

Türkiye/İstanbul/Ares Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi - Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi - Bilişsel Davranışçı Terapi

2014

Türkiye/İstanbul/ DTMM Derneği - Dokuz Tip Mizaç Modeli Eğitimi - Dokuz Tip Mizaç Modeli

2013

Türkiye/İstanbul/Psikoloji Akademisi - Kaygı Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Eğitimi - Kaygı Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

2012

Türkiye/Antalya/Gençlik Ve Spor Bakanlığı - Lider Gençlik Sinema Kampı - Sinema

2007

Türkiye/İstanbul/Bilim Sanat Felsefe Akademisi - Gazetecilik Okulu - Gazetecilik ve Röportaj Teknikleri

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

21,80 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

21,80 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

21,80 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

62,10 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)

98,10 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

185,30 USD

10 Adet Seans Paketi

Bilal Karakaya Danışan Yorumları

Nihan

6 Aralık 2022 Salı 00:06

Teşekkürler 😊


Diana

5 Aralık 2022 Pazartesi 20:08

İlk seanstan sonra bile kendimi çok iyi hissettim. Terapinin bu kadar iyi geldiğini bilmiyordum, ama tabi ki psikoloğa bağlı. Bilal bey kadar gerçekten dinleyen, anlayan, düşünceye ve duygulara önem veren biriyle konuşmadım daha. Kendimle her seferinde yeniden tanışıyorum, kendim olmayı öğreniyorum. Her seanstan sonra iyi ki Bilal beyle terapiye başladım diyorum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az, hem terapiye olan ön yargımı kırdı hem de terapinin aslında çok iyi bir şey olduğunu öğretti. Çok teşekkür ederim


Ebru

4 Aralık 2022 Pazar 23:39

Bilal beyle tanışmadan önce terapilere olan tüm inancımı yitirmiştim. Anlatmaya ihtiyacım oldugu için terapi aldıgımı ama beni iyi edeceğine dair inancımın olmadığını söylemiştim, ilk cümlem buydu. Bilal Bey ilişkidir iyileştiren sözünün kanıtıdır benim için. Terapistle kurulan ilişki aslında insanı kendine yaklaştıranmış. Kendisi beni çok iyi anladı, bana iyi hissettiren şeyin ne oldugunu, eksikliğini hissettiğim şeyin ne oldugunu bilerek ilerledi. Benim iyileşme hikayem burda başladı. Kendimi kabullenmeye, bana iyi gelen şeyin ne oldugunu anlamaya başladım. Bilal Bey benim şanslı hissetme sebeplerimdendir. Ne kadar teşekkür etsem az.


Süheyla

3 Aralık 2022 Cumartesi 22:54

Bilal Bey'e çok teşekkür ederim bana bir aile sıcaklığı verdiği için, hayatta bizi anlayan insanlar varsa çok şanslıyız ben o şansı bulduğumu düşünüyorum bunu hissediyorum. İyi ki buraya geldim, iyi ki tanıdım çıkmazda olduğum bütün anlarda, en mutlu olduğum da bunu gerçekten anlayan ve benimle birlikte bunu hisseden birini tanıdım. Bir danışman değilde bir insan olarak birbirini anlamak,aynı duyguları paylaşmak, bir insanın elde edebileceği en güzel duygudur bana bunu hissi yaşattı. Kendime sormaya korktuğum soruları sorma cesareti buldum. Kendimi anlamama, kendimi keşfetmeme olanak sağladığı için bu yolda yol arkadaşım olduğu için Bilal Bey'e çok teşekkür ederim. Daha önce hiç kimse hislerimi bu kadar iyi anlamadı, kimseye bu kadar açık olamadım. Kibarlığı anlayışı dinleyişi ve karşısında ki insana ne kadar çok değer verdiğini hissettim. Bana bu olanağı sağladığı için çok teşekkür ederim ve tereddüt etmeden Bilal Bey'e ile Yola çıkmanızı tavsiye ediyorum.


Gupse

30 Kasım 2022 Çarşamba 13:59

Çok bunalmış bir şekilde görüşmeye girdim, çok ılımlı ve anlayışlı yaklaştı Bilal Bey. Anlaşılabildiğimi hissetmek beni çok rahatlattı. Tekrar randevu oluşturdum. Teşekkür ederim.


ayşe

20 Kasım 2022 Pazar 02:09

ilk terapimi Bilal hoca ile yaptık güzeldi, gayet iyi dinliyor anlayışlı birisi bence, ilk izlenimim bu yöndeydi, devam etmeyi düşünüyorum, fayda alacağıma inanıyorum


Kelebek

18 Kasım 2022 Cuma 21:30

Bu kadar naif ve tatlı terapi görmedim diyebilirim. İnsan bazen ne yapacağını bilir ve sadece anlatmak ister. Sorduğu minik sorularla kendinizi farkediyordunuz. İyi ki..


Gizem

10 Kasım 2022 Perşembe 01:57

Bilal Bey tespitlerinde gayet başarılı, ilk seansta bile pozitif sonuçlar alıyorsunuz. Tavsiye ederim.


Büşra

29 Ekim 2022 Cumartesi 13:57

Gerçekten çok verimli ve güzel bir seanstı. Çok rahatladım. Teşekkürler


Bkb

12 Ekim 2022 Çarşamba 23:41

Yerinde sorular ve yerinde tespitler... İlk seanstan sonra bile daha iyi hissettirdi. Böyle bir psikologla tanışmak şans.


Sinan

7 Ekim 2022 Cuma 18:20

Görüşmem gayet güzel geçti , herkese tavsiye ederim , aradığım cevapları buldum


Semiramixo

24 Eylül 2022 Cumartesi 17:52

İlk görüşmem gayet olumlu geçti. Devam etmeyi düşünüyorum.


Sara

9 Eylül 2022 Cuma 00:16

gayet güzeldi, çok başarılı


Tuğçe

8 Eylül 2022 Perşembe 11:40

İlk görüşme için başarılı.


yasemin

8 Eylül 2022 Perşembe 09:23

Bilal Beyden aldığım terapi sürecinde, içinde bulunduğum durumlarla ilgili gözlem ve tespitleriyle farkındalığımı arttırıyor.Süreç içinde bir arkadaşımla sohbet eder gibi bana kendimi rahat hissettirdi, online süreçte olabilecek olumsuzluklar hakkındaki fikrimi tamamen değiştirdi. iyi ki terapi aldım diyorum :)


ATLASCAN

26 Ağustos 2022 Cuma 19:54

Güzel


ATLASCAN

26 Ağustos 2022 Cuma 19:53

Güzel


Ali

14 Ağustos 2022 Pazar 17:34

Bazen birisi konuşmasa dahi sorunları ve ve onun çözümlerini kendiniz bulabiliyorsunuz. O birisi Bilal bey. Teşekkürler ve sevgiler.


Bahar

13 Ağustos 2022 Cumartesi 21:00

Dikkatli ve titiz bir şekil de dinliyor ve daha sonra gerçekten yaşadığınız şeylerin neler hissettirdiğine dair paylaşımlar yaparak empati kuruyor. Çözüm, alternatif ve yönlendirmeleri çok isabetli ve bunlardan ziyade de cok rahat bir sekilde içinizi dökebileceğiniz alanında uzman bir insan. Görüştüğüm o bir saatten sonra gerçekten faydalı bir bir görüşme olduğunu o hafta içerisinde daha iyi farkkettim kendisine bir kez daha teşekkür ederim


Efekan

12 Ağustos 2022 Cuma 14:10

Çok güzel iletişim kurduk bilal bey beni çok rahatlattı ve sorunlarıma çözüm bulmama yardımcı oldu ona çok teşekkür ediyorum


Nur

29 Temmuz 2022 Cuma 23:46

Hayatımda ilk kez online terapi aldım, Bilal Bey danışanını anlayabilmek için gereken bütün sabrı gösteriyor ve özverili şekilde hareket ediyor öyle ki sürecin sonunda iyi ki bu seansı almışım dedim. Online olarak görüşmelere devam etmeyi düşünüyorum. Umarım ilerleme kaydedebilirim, kendisine teşekkür ediyorum.


Serhat

18 Temmuz 2022 Pazartesi 02:10

Bilal Bey'e yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.


dilan

17 Temmuz 2022 Pazar 19:28

Bilal Bey ile konuşurken fark etmeden kendimi keşfediyorum. Her seansta kendim ile ilgili yeni seyler keşfetmemi sagladigi icin cok tesekkur ederim.


Ebru

20 Haziran 2022 Pazartesi 02:30

Bilal Hocayla konuşmak rahatlatıyor çünkü cümleleri sıradan; sizi rahatlatmak için söylenmiş sözler değil , kendin emin ve bilgili. Ve en önemlisidi 45dk içinde siz derdinizi direk anlatmak isterken sizi tanımak gibi yaşınız mesleğiniz gibi sorular sormuyor anlattıklarınızdan sizi tanımaya çalışıyor onları doğru yorumlayarak sorular soruyor önemsiyor anlattığınız duygularınızı. Kısaca memnunum kendisine teşekkür ediyorum.


 
 
Klinik Psikolog Bilal Karakaya • Meşgul

Bilal Karakaya

Klinik Psikolog 6 Aylık üye

Depresyon
Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
Kişilik Bozuklukları
Duygusal İlişki Problemleri
Bağımlılık Danışmanlığı
 • 361 seans
 • 178 danışan
 • 24 yorum
 • 5 puan
45 dk.
21,80 $

Merhaba.

Psikoloji lisans eğitimimi 2014’te bitirdim. Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını onur derecesiyle tamamlayarak 2020’de Uzman Psikolog ünvanı aldım. Tez çalışmamda Mizahın İlişkiler Üzerindeki Etkisini araştırdım.

Bilişsel Davranışçı Terapi, Varoluşçu Terapi, Grup Terapisi, Sanat Terapisi, Mizaç-Karakter-Kişilik konularında eğitim ve toplantılara katıldım. Aile Danışmanlığı eğitimimi Üsküdar Üniversitesi Aile Merkezinde aldım. 

Devlet hastanelerinde ve özel kurumlarda psikolog olarak çalıştım ve stajlar yaptım. Uzun yıllar özel gereksinimli çocuk ve ailelerine psikolojik destek verdim. Yol Psikoloji adıyla kendi kliniğimde danışanlarımla görüşmeler yapıyorum.

Akademik eğitimim devam ederken tiyatro oyunculuğu ve yazarlığı, sinema filmi değerlendirmeleri yaptım. Çeşitli gazete ve dergilerde kültür sanat yazılarım yayınlandı. Psikolojik desteğin, toplumun her kesiminden insana ulaşması adına sosyal sorumluluk projelerine katıldım. Bu sayede psikolojinin diğer bilim ve sanat dallarıyla olan ilişkisini inceleme ve gözleme imkanı buldum. Sahne oyuncularının psikolojik farklılıkları konusunda çalışmalar yaptım.

Doğa gezilerinden, motosiklet kullanmaktan ve bilgisayar oyunları oynamaktan keyif alıyorum.

Kendimi anlamak için çıktığım bu yolda öğrendiklerimi sizle paylaşmaktan, “yol arkadaşınız” olmaktan mutluluk duyarım.

“Ben bir insanım ve insani hiçbir şey bana yabancı değildir.” Terentius

2020

Yüksek Lisans

Üsküdar Üniversitesi

Klinik Psikoloji


2014

Lisans

İstanbul Üniversitesi

Psikoloji


Depresyon

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Kişilik Bozuklukları

Duygusal İlişki Problemleri

Bağımlılık Danışmanlığı

Aile Danışmanlığı

2022, Haziran

İstanbul/Üsküdar Üniversitesi - Aile Danışmanlığı

2022

Türkiye/İstanbul/Ares Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi - Klinik Görüşme Teknikleri Eğitimi - Klinik Görüşme Teknikleri

2022

Türkiye/İstanbul/Ares Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi - Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi - Bilişsel Davranışçı Terapi

2014

Türkiye/İstanbul/ DTMM Derneği - Dokuz Tip Mizaç Modeli Eğitimi - Dokuz Tip Mizaç Modeli

2013

Türkiye/İstanbul/Psikoloji Akademisi - Kaygı Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Eğitimi - Kaygı Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

2012

Türkiye/Antalya/Gençlik Ve Spor Bakanlığı - Lider Gençlik Sinema Kampı - Sinema

2007

Türkiye/İstanbul/Bilim Sanat Felsefe Akademisi - Gazetecilik Okulu - Gazetecilik ve Röportaj Teknikleri

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

21,80 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

21,80 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

21,80 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

62,10 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)

98,10 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

185,30 USD

10 Adet Seans Paketi

Bilal Karakaya Danışan Yorumları

Nihan

6 Aralık 2022 Salı 00:06

Teşekkürler 😊


Diana

5 Aralık 2022 Pazartesi 20:08

İlk seanstan sonra bile kendimi çok iyi hissettim. Terapinin bu kadar iyi geldiğini bilmiyordum, ama tabi ki psikoloğa bağlı. Bilal bey kadar gerçekten dinleyen, anlayan, düşünceye ve duygulara önem veren biriyle konuşmadım daha. Kendimle her seferinde yeniden tanışıyorum, kendim olmayı öğreniyorum. Her seanstan sonra iyi ki Bilal beyle terapiye başladım diyorum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az, hem terapiye olan ön yargımı kırdı hem de terapinin aslında çok iyi bir şey olduğunu öğretti. Çok teşekkür ederim


Ebru

4 Aralık 2022 Pazar 23:39

Bilal beyle tanışmadan önce terapilere olan tüm inancımı yitirmiştim. Anlatmaya ihtiyacım oldugu için terapi aldıgımı ama beni iyi edeceğine dair inancımın olmadığını söylemiştim, ilk cümlem buydu. Bilal Bey ilişkidir iyileştiren sözünün kanıtıdır benim için. Terapistle kurulan ilişki aslında insanı kendine yaklaştıranmış. Kendisi beni çok iyi anladı, bana iyi hissettiren şeyin ne oldugunu, eksikliğini hissettiğim şeyin ne oldugunu bilerek ilerledi. Benim iyileşme hikayem burda başladı. Kendimi kabullenmeye, bana iyi gelen şeyin ne oldugunu anlamaya başladım. Bilal Bey benim şanslı hissetme sebeplerimdendir. Ne kadar teşekkür etsem az.


Süheyla

3 Aralık 2022 Cumartesi 22:54

Bilal Bey'e çok teşekkür ederim bana bir aile sıcaklığı verdiği için, hayatta bizi anlayan insanlar varsa çok şanslıyız ben o şansı bulduğumu düşünüyorum bunu hissediyorum. İyi ki buraya geldim, iyi ki tanıdım çıkmazda olduğum bütün anlarda, en mutlu olduğum da bunu gerçekten anlayan ve benimle birlikte bunu hisseden birini tanıdım. Bir danışman değilde bir insan olarak birbirini anlamak,aynı duyguları paylaşmak, bir insanın elde edebileceği en güzel duygudur bana bunu hissi yaşattı. Kendime sormaya korktuğum soruları sorma cesareti buldum. Kendimi anlamama, kendimi keşfetmeme olanak sağladığı için bu yolda yol arkadaşım olduğu için Bilal Bey'e çok teşekkür ederim. Daha önce hiç kimse hislerimi bu kadar iyi anlamadı, kimseye bu kadar açık olamadım. Kibarlığı anlayışı dinleyişi ve karşısında ki insana ne kadar çok değer verdiğini hissettim. Bana bu olanağı sağladığı için çok teşekkür ederim ve tereddüt etmeden Bilal Bey'e ile Yola çıkmanızı tavsiye ediyorum.


Gupse

30 Kasım 2022 Çarşamba 13:59

Çok bunalmış bir şekilde görüşmeye girdim, çok ılımlı ve anlayışlı yaklaştı Bilal Bey. Anlaşılabildiğimi hissetmek beni çok rahatlattı. Tekrar randevu oluşturdum. Teşekkür ederim.


ayşe

20 Kasım 2022 Pazar 02:09

ilk terapimi Bilal hoca ile yaptık güzeldi, gayet iyi dinliyor anlayışlı birisi bence, ilk izlenimim bu yöndeydi, devam etmeyi düşünüyorum, fayda alacağıma inanıyorum


Kelebek

18 Kasım 2022 Cuma 21:30

Bu kadar naif ve tatlı terapi görmedim diyebilirim. İnsan bazen ne yapacağını bilir ve sadece anlatmak ister. Sorduğu minik sorularla kendinizi farkediyordunuz. İyi ki..


Gizem

10 Kasım 2022 Perşembe 01:57

Bilal Bey tespitlerinde gayet başarılı, ilk seansta bile pozitif sonuçlar alıyorsunuz. Tavsiye ederim.


Büşra

29 Ekim 2022 Cumartesi 13:57

Gerçekten çok verimli ve güzel bir seanstı. Çok rahatladım. Teşekkürler


Bkb

12 Ekim 2022 Çarşamba 23:41

Yerinde sorular ve yerinde tespitler... İlk seanstan sonra bile daha iyi hissettirdi. Böyle bir psikologla tanışmak şans.


Sinan

7 Ekim 2022 Cuma 18:20

Görüşmem gayet güzel geçti , herkese tavsiye ederim , aradığım cevapları buldum


Semiramixo

24 Eylül 2022 Cumartesi 17:52

İlk görüşmem gayet olumlu geçti. Devam etmeyi düşünüyorum.


Sara

9 Eylül 2022 Cuma 00:16

gayet güzeldi, çok başarılı


Tuğçe

8 Eylül 2022 Perşembe 11:40

İlk görüşme için başarılı.


yasemin

8 Eylül 2022 Perşembe 09:23

Bilal Beyden aldığım terapi sürecinde, içinde bulunduğum durumlarla ilgili gözlem ve tespitleriyle farkındalığımı arttırıyor.Süreç içinde bir arkadaşımla sohbet eder gibi bana kendimi rahat hissettirdi, online süreçte olabilecek olumsuzluklar hakkındaki fikrimi tamamen değiştirdi. iyi ki terapi aldım diyorum :)


ATLASCAN

26 Ağustos 2022 Cuma 19:54

Güzel


ATLASCAN

26 Ağustos 2022 Cuma 19:53

Güzel


Ali

14 Ağustos 2022 Pazar 17:34

Bazen birisi konuşmasa dahi sorunları ve ve onun çözümlerini kendiniz bulabiliyorsunuz. O birisi Bilal bey. Teşekkürler ve sevgiler.


Bahar

13 Ağustos 2022 Cumartesi 21:00

Dikkatli ve titiz bir şekil de dinliyor ve daha sonra gerçekten yaşadığınız şeylerin neler hissettirdiğine dair paylaşımlar yaparak empati kuruyor. Çözüm, alternatif ve yönlendirmeleri çok isabetli ve bunlardan ziyade de cok rahat bir sekilde içinizi dökebileceğiniz alanında uzman bir insan. Görüştüğüm o bir saatten sonra gerçekten faydalı bir bir görüşme olduğunu o hafta içerisinde daha iyi farkkettim kendisine bir kez daha teşekkür ederim


Efekan

12 Ağustos 2022 Cuma 14:10

Çok güzel iletişim kurduk bilal bey beni çok rahatlattı ve sorunlarıma çözüm bulmama yardımcı oldu ona çok teşekkür ediyorum


Nur

29 Temmuz 2022 Cuma 23:46

Hayatımda ilk kez online terapi aldım, Bilal Bey danışanını anlayabilmek için gereken bütün sabrı gösteriyor ve özverili şekilde hareket ediyor öyle ki sürecin sonunda iyi ki bu seansı almışım dedim. Online olarak görüşmelere devam etmeyi düşünüyorum. Umarım ilerleme kaydedebilirim, kendisine teşekkür ediyorum.


Serhat

18 Temmuz 2022 Pazartesi 02:10

Bilal Bey'e yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.


dilan

17 Temmuz 2022 Pazar 19:28

Bilal Bey ile konuşurken fark etmeden kendimi keşfediyorum. Her seansta kendim ile ilgili yeni seyler keşfetmemi sagladigi icin cok tesekkur ederim.


Ebru

20 Haziran 2022 Pazartesi 02:30

Bilal Hocayla konuşmak rahatlatıyor çünkü cümleleri sıradan; sizi rahatlatmak için söylenmiş sözler değil , kendin emin ve bilgili. Ve en önemlisidi 45dk içinde siz derdinizi direk anlatmak isterken sizi tanımak gibi yaşınız mesleğiniz gibi sorular sormuyor anlattıklarınızdan sizi tanımaya çalışıyor onları doğru yorumlayarak sorular soruyor önemsiyor anlattığınız duygularınızı. Kısaca memnunum kendisine teşekkür ediyorum.


Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?